Keystone logo
Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Wstęp

Jakość Unaerp

• Pierwsza uczelnia w regionie Ribeirao Preto, założona w dniu 1 czerwca 1924 • Uznany przez MEC jako Uniwersytecie w grudniu 1985 roku. • Campus siedzibą w Ribeirao Preto kampusu oraz w Guaruja z licencjackich stopni, stopnie i technologii szkolnictwa wyższego w infrastrukturę metod nauczania w klasie i na odległość i nauczania, badań naukowych i laboratoriów, sprzętu, biblioteki i zasobów technologicznych. • 500.000 połączeń do społeczności w ponad 30 programów pomocowych, przychodniach, laboratoriach, samego szpitala, w szpitalach, UPA i UBDS miasta i regionu.

Misja

Generowanie i rozpowszechnianie wiedzy na celu promowanie i przyczynić się do rozwoju jednostki i społeczeństwa, opartego na zasadach etycznych i chrześcijańskich, z wolnością badań naukowych, nauczania i innowacji rozszerzenia przy zachowaniu stałej interakcji z kontekstach krajowych i międzynarodowych.

Historia

UNAERP - Uniwersytet Ribeirão Preto była pierwszą uczelnią wyższą w regionie Ribeirao Preto. Założona w 1. Czerwiec 1924, jak i Towarzystwa Szkoły Pharmacia Ribeirao Preto Dental School, grupa specjalistów idealistyczne zdrowia, intelektualistów i pedagogów, gdyż jego realizacja została przeznaczona na wspieranie rozwoju społecznego, edukacyjnego i kulturalnego tak bogatej stolicy kawy dziś Głównym trzciny cukrowej Polo País.Daquele odkrywczy projekt wstępny, trajektoria UNAERP miał silny wzrost od końca 1950 roku, kiedy profesor Electro Bonini (1913-2011), przejęła zarządzanie.

Struktura organizacyjna

Administracja Uniwersytetu Ribeirão Preto składa się z podmiotów działających w zintegrowane, koordynowanie wszystkich działań nauczania, badań i rozbudowy. Czy Wyższej Rady, kanclerza, dziekana, Grupa Manager, dyrektorów, koordynatorów i Kolegiata.

Infrastruktura

Unaerp posiada dwa kampusy: w siedzibie kampusu w Ribeirao Preto, zainstalowanego na Ribeirânia kwartał, a drugi kampus w Guaruja, dzielnicy Cove. Kampusach są planowane i wyposażone w przychodniach, laboratoriach, biblioteka, pomieszczenia, sal konferencyjnych, usług i akademickich i sektorów administracyjnych wspierać nauczanie, badania i rozszerzenia, a także obszary usług, życia i wypoczynku, które umożliwiają i zakwalifikować życie studenckie.

Tak więc ci, którzy tu mieszkają więcej niż akademickiego infrastruktury, badań i rozszerzenia. Campus Campus Guaruja Ribeirão i planowane są przestrzenie i starań, aby promować dobro tysięcy ludzi, którzy za ich tranzytu przez cały rok, ponieważ oprócz wykładowców, pracowników i studentów, członkowie społeczności uczestniczą również kampusy w poszukiwaniu usługi i udogodnienia.

Lokalizacje

  • São Paulo

    São Paulo, Brazylia

Programy

pytania