Keystone logo
University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Wstęp

Misją School of Architecture jest kształcenie liderów w zakresie klasycznej tradycji architektonicznej i zajmowanie się krytycznymi problemami stojącymi przed środowiskiem zbudowanym poprzez badania, działalność zawodową i służbę publiczną. Szkoła aspiruje do bycia wiodącym głosem w akademickich, zawodowych i świeckich dyskusjach na temat tego, jak ludzie powinni żyć razem (urbanistyka) i budować (architektura), która kształtuje uczniów tak, aby budowali przyszłość jednocześnie bardziej ludzką, funkcjonalną i piękną.

Pedagogika programu opiera się na założeniu, że w projektowaniu miast i miasteczek, osiedli, domów, biur i parków architektura powinna odzwierciedlać nasze najwyższe aspiracje.

School of Architecture kładzie nacisk na aktualne i ponadczasowe zasady, które zachęcają do piękna, społeczności i zrównoważonego rozwoju. Korzystając zarówno z najnowszych technologii, jak i sprawdzonych w czasie technik, które były kluczowe dla praktyk budowlanych przed rewolucją przemysłową, kiedy zrównoważony rozwój był koniecznością, szkoła stała się główną siłą współczesnego ruchu ekologicznego.

Lokalizacje

  • Notre Dame

    Notre Dame, Stany Zjednoczone

    pytania