Keystone logo
UNINORTE - Centro Universitário do Norte

UNINORTE - Centro Universitário do Norte

UNINORTE - Centro Universitário do Norte

Wstęp

University Center Północna (UniNorte) została założona w 1994 roku z nazwą Manauara Instytut Szkolnictwa Wyższego (IME) i tylko trzy kursy: administracja, Technologii i Turystyki Przetwarzania Danych. W 1998 roku rozszerzyła swoją działalność do tworzenia Cultural Institute of Amazonas Szkolnictwa Wyższego - ICESAM i wdrożenie kierunków Opieki Społecznej i Medialnej ze specjalizacją w reklamie. W tym okresie miał ochotę UniNorte nazwę bramki Colleges.

To było w 2004 roku, z akredytacji jako ośrodka uniwersyteckiego, nazwa College bramki ustąpiła UniNorte, obecnie ponad 50 licencjackich kierunków. Cztery lata później, instytucja stała się członkiem światowego lidera sieci w szkolnictwie wyższym, laureat międzynarodowych uczelniach (Liu), obecny w 29 krajach i ponad 1 milion uczniów w 80 instytucji, które oferują kursy w klasie i online ,

Dziś UniNorte podzielona na 14 jednostek naukowych znajdujących się w centrum miasta i oferuje ponad 50 kierunków studiów i technologii tradycyjnej; oferuje oprócz doskonalenia studia szerokim znaczeniu i sensu stricto we współpracy z wiodącymi brazylijskimi uczelni.

Struktura akademicki UniNorte dzisiaj jest podzielona na cztery odrębne szkoły: Nauki humanistyczne; Nauki medyczne; Dokładne i stopni. To ma istotne korzyści dla edukacji ucznia, takie jak Międzynarodowe Biuro do wymiany; firmy UniNorte, na stażach i pracy przed ukończeniem studenckich i państwowe laboratoria.

Mimo że jest młodą instytucją, UniNorte zdobył uznanie społecznej jako ważne specjalistów instytucji edukacyjnej odgrywających kluczową rolę w tej dziedzinie. Zebrać jego zawodowych absolwentów personelu różnych kursach prowadzonych przez instytucję.

Posiada w swojej misji zapewnienia wysokiej jakości szkolnictwa wyższego na nabycie wartości, umiejętności i zdolności, które pozwalają mu obywatelstwo lepszych warunków zatrudnienia, z wiodącą zasadę poszukiwania modelu zrównoważonego rozwoju.

Lokalizacje

  • Manaus

    Av. Leonardo Malcher, 853 - Centro

    pytania