Keystone logo
Unitec Institute of Technology

Unitec Institute of Technology

Unitec Institute of Technology

Wstęp

O NAS

Unitec jest największym ośrodkiem technologii w Nowej Zelandii, a ponad 20 000 studentów studiuje ponad 150 programów zorientowanych na pracę. Oferujemy wiodącą edukację związaną z zatrudnieniem w naszych dwóch kampusach w Mt. Albert i Waitākere.

Uczenia się i nauczania

Uczenie się i nauczanie leży u podstaw naszej transformacji.

Uczenie się i nauczanie to nasza podstawowa działalność i jesteśmy zobowiązani do tego lepiej, aby nasi absolwenci zdobyli lepsze miejsca pracy, lepszą karierę i lepsze życie.

Jak się zmieniamy?

W ciągu ostatnich kilku lat wielu naszych nauczycieli zaczęło korzystać z nowych metod nauczania obejmujących więcej uczenia się opartego na pracy, nowych technologii i różnych stylach pracy z uczniami.

Nazywamy to Życiorys.

Podejścia te mają na celu zwiększenie rentowności naszych absolwentów.

Obecnie koncentrujemy się na zastosowaniu tych nowych metod w każdym programie w Unitec, dzięki czemu każdy uczeń może mieć pewność, że ich edukacja Unitec naprawdę przygotowuje ich do wybranej kariery.

W ciągu następnych trzech lat (2015-2017) każdy program jest poddawany przeglądowi i przebudowie tak, aby składały się na szkolenia w oparciu o pracę, naukę online, naukę twarzą w twarz oraz pracę niezależną / grupową.

Jak zmieniają się nasze nauczyciele?

Intensywnie inwestujemy w rozwój zawodowy, aby nasi nauczyciele mogli w pełni wykorzystać nowe technologie i twarzą w twarz z uczniami.

Dziekan nauczania i uczenia się Linda Keesing-Styles mówi: "Pytamy nauczycieli, aby stawili czoła ich obecnym podejściem do uczenia się i nauczania oraz do rozciągania ich praktyk na nowe podejścia, które są dostosowane do współczesnych trendów. Obejmuje to wysoce skoncentrowane na studentach praktyki, wykorzystanie znaczących elementów nauczania opartego na sieci Web i wykorzystywanie nowych praktyk, takich jak gamifikacja i przestrzenie twórców ".

Jak przygotowujemy naszych absolwentów do pracy?

Zamykamy różnicę między wykształceniem a przemysłem.

Z naszych badań wynika, że ​​pracodawcy z Nowej Zelandii chcą, aby nasi studenci mieli więcej możliwości nauki w zintegrowanej pracy, podczas gdy studiują, więc mają dostęp do puli wysoce zdolnych i gotowych do pracy absolwentów.

W naszych programach zmierzamy do wyższego poziomu praktycznej nauki zorientowanej na pracę. Aby to osiągnąć, szukamy coraz to nowych relacji z partnerami z branży. Chcemy, aby przedsiębiorstwa i inne organizacje łatwiej i bardziej przynoszące korzyści współpracowały z nami, aby móc je łączyć z naszym programem nauczania, personelem i naszymi studentami - a ostatecznie dostarczyć im i ich branżom wielkich absolwentów do zatrudnienia.

Jak zmieniamy nasze przestrzenie?

Innym czynnikiem w rozwijaniu doświadczonych, gotowych do pracy absolwentów jest upewnienie się, że mają odpowiednie przestrzenie do uczenia się, z najlepszymi technologiami dostępnymi do ich wspierania.

Opracowaliśmy prototypową przestrzeń nauki na naszym Mt. Kampusie im. Alberta, który umożliwia studentom i kadrze dydaktycznej doświadczenie innowacyjne nowe podejścia do nauczania i nauczania z wykorzystaniem najlepszych innowacyjnych technologii i urządzeń edukacyjnych. Nowa przestrzeń zachęca uczniów do współpracy, dzielenia się pomysłami, współpracy z uczniami z innych programów i uczenia się cennych umiejętności miękkich, takich jak praca zespołowa.

Zbieramy opinie użytkowników i dane o użytkowaniu w tej przestrzeni i wykorzystujemy je do ulepszenia środowiska nauczania i nauczania oraz wzorów nowych przestrzeni.

Obejrzyj poniżej film z naszych nauczycieli, którzy uczą się w naszej nowej przestrzeni do nauki i nauczania prototypu:

Przeczytaj więcej o naszej rewolucji nauczania

Lokalizacje

  • Auckland

    Unitec Institute of Technology, Private Bag 92025, Victoria Street West, 1142, Auckland

    pytania