Keystone logo
Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Wstęp

sponsorem Candido Mendes University Towarzystwo Brazylijska Edukacji, najstarsza prywatna uczelnia w kraju, założony w 1902 roku przez hrabiego Candido Mendes de Almeida, wraz z Akademii Handlowej w Rio de Janeiro. W 1919 roku został utworzony Szkołę Nauk Politycznych i Ekonomii w Rio de Janeiro, pierwszej szkoły ekonomii w Brazylii.

Akademia staje się w latach 50., Techniczna Szkoła Handlu Candido Mendes, przeznaczonych wyłącznie do liceum. W tej samej dekadzie Candido Mendes de Almeida Junior tworzy Wydziału Prawa Candido Mendes, z siedzibą w Carmo Convent, Praça XV de Novembro, ustanawiając standard doskonałości w dziedzinie nauk prawnych i będąc pionierem w nauczaniu praktyki sądowej. W latach 60., obecny rektor, Candido Mendes, inauguruje Instytutu Badawczego Uniwersytetu Rio de Janeiro - IUPERJ poświęconą podyplomowych Studiów, Master, a później doktorat z nauk politycznych i socjologii. Jakość nauczania i program badawczy opracowany w IUPERJ ma krajowe i międzynarodowe uznanie.

W 1970 roku, ówczesny Wydział Candido Mendes Ipanema rozszerza i rozwija programy szkoleń i administracji biznesu technicznych i naukowych, które dają podstawy do kampusów Campos dos Goytacazes i Nova Friburgo. Również w Ipanema, Centrum Kultury powstał Candido Mendes, który stał się punktem odniesienia kultury Carioca i pionierem szereg inicjatyw w dziedzinie kina, teatru, sztuk wizualnych, poezji, filmu i edukacji rozszerzenia.

Od 1997 roku, w którym Candido Mendes jest akredytowany przez dekret prezydencki, jako uczelni specjalizującej się w Nauk Humanistycznych i Społecznych Stosowanych, nowych kursach i uczelniach są tworzone, w tym jednostek Centrum Tijuca (Pius X) Padre Miguel, Jacarepagua i Meier, oprócz Niterói i Araruama, Rio de Janeiro, a Vitória, Espírito Santo. W 2001 roku Instytut Humanistyczny powstaje, integrując nauczanie, badania i rozszerzenie, z dużym naukowego programu badawczego. Dodaje dwa centra studiów podyplomowych i kursów w formach studiów licencjackich i licencjackich i absolwentów w dziedzinie nauk społecznych, historii, literatury, fotografii, sztuki i kultury, Turystyki i Współpracy z Zagranicą.

Candido Mendes University wyróżnia się od swoich rówieśników, ponieważ jest instytucją historycznie dąży do doskonałości w działalności badawczej i magisterskich, posiadających ośrodki i instytuty badawcze, siedmiu programów magisterskich i dwa doktorskiej, a także dziesiątki kursów sensu po ukończeniu studiów. Publikuje sześć czasopism.

Instytucja otwarty, począwszy od roku 2011, nowe kampusy w różnych regionach Rio de Janeiro, na przykład jednostki Santa Cruz i Bangu, w zachodniej strefie i jedności Penha znajduje się w północnej części miasta.

Rozłożone w sumie 15 jednostek z 21 studentów i wielu innych w warunkach sekwencyjnych i technologicznych, działalność Mendes Uniwersytetu Candido, poparte ponad stuletniej tradycji i doskonałości, która działa jako krajowego i międzynarodowego odniesienia w Nauce humanistyczne i społeczne łącznie ponad 20.000 studentów i 1.000 nauczycieli i naukowców.

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Rua da Assembleia, 10 - Centro Rio de Janeiro - RJ CEP: 20011-901, , Rio de Janeiro

    pytania