Keystone logo
Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Wstęp

Unicastelo to uczelnia, której historia sięga roku pamiętnego 1968, kiedy uczniowie z całego świata objawia się zmianami w edukacji i społeczeństwie. To był rok Praskiej Wiosny, barykadach Paryża i bitwie Maria Antonia urodził Wydziale Filozofii, Nauk i Literatury. Od tego czasu Unicastelo utrzymuje stałe połączenie z ciągłym postępem edukacji globalnej, która wyraża się w swoim Planie Rozwoju Instytucjonalnego w latach 2006-2015.

W ponad 40 lat poświęconych szkolnictwie wyższym, Unicastelo już ukończył ponad 30.000 uczniów w trzech kampusach i spotkał tysiące ludzi w różnych rozszerzeń obsługiwanych. Instytucja ma na celu demokratyzację dostępu do świata akademickiego, jak również szkolenia zawodowego w wysokich standardów jakości, między innymi przepisami, które pozwalają nam zaoferować zaawansowane wykształcenie potrzebne do przygotowania właściwych i etyczne specjalistów na rynku pracy.

W oparciu o kursy pionierskich latach 60. i 70., Edukacja, Sztuka i badania społeczne, Unicastelo wita dziś na siedziby kampusu São Paulo, dziesiątki kursów online do ich nauczania, badań i rozbudowy, wyrażona w produkcji i upowszechnianie wiedzy oraz wzrost gospodarek regionalnych i krajowych. Kampus Fernandopolis oferuje licencjackie programy, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i społecznego regionu. Tak samo jest na terenie kampusu Descalvado został otwarty w 2000 roku, oferując kursy koncentrują się na jakości kształcenia i rozwoju społeczności lokalnych zawodowego.

W pedagogiczne podstawy Unicastelo są mocowane w trendu zapoczątkowanego w edukacji bazowej w 1964 roku z Liceu Camilo Castelo Branco. Dziś Unicastelo emanuje kody nowoczesności i współczesnej dodaje wystarczającej wartości, aby wspierać i wzbogacać programy nauczania uczniów i nauczycieli.

Podczas swojej sagi edukacyjnej, uniwersytet skonsolidowane w 1971 roku, utworzenie wydziału ekonomii, rachunkowości i Administracji i Wychowania Fizycznego. Kurs of Business Administration urodził się rok później. Pierwsze kursy, zatwierdzone w 1971 roku, zostały ujęte w 1974 roku i Administracji w 1975 roku. Rozszerzenie oferty kursów wzrosła tak bardzo, że w końcu lat 80-tych, instytucja już 24 absolwent kursów. Nie przez przypadek w 1989 roku, zdobył akredytację jako uczelni poprzez Rozporządzenia 374 Ministerstwa Edukacji.

W maju 2005 roku, Rada wprowadziła nowy Unicastelo wyzwalania, od tego czasu, proces adaptacji do Uniwersytecki most dekret, opublikowany w Dzienniku Urzędowym Federalnej na 05/10/06. W 2006 roku odbyło się pierwsze spotkanie z jego wyjątkowego Rad CONSUN (Rady) i CONSEPE Uniwersytetu (Kuratorium Oświaty i Badań Naukowych), organów kolegialnych członkowie kierownictwa uczelni, których efektywne funkcjonowanie odpowiada rzeczywiste statut uczelni, jej PPI (Program Edukacji instytucjonalna), a jego PDI (Plan Rozwoju Instytucjonalnego), wymagane przez prawo, akredytacji każdej instytucji edukacyjnej z Ministerstwem Edukacji i najważniejszych narzędzi do planowania i rozwoju Uniwersytetu.

Wreszcie, należy zarejestrować Unicastelo był pierwszą uczelnią w kraju, do złożenia takich dokumentów prawnych, już dostosowane do nowych wymagań MEC. Rzeczywiście, w trakcie regulacji prawnych, ustanawiającego od samego początku Komisji dotyczącej oceny i uaktualnionego stanu, że oprócz polityki edukacyjnej, przynosi innowacyjny plan kariery nauczycielskiej. Ważne jest, że tożsamość Unicastelo zostać wzmocniona i dzielone między wszystkich członków swojej społeczności akademickiej do dumy nie jest ograniczone do odkupienia znaczących momentach historii, ale znaleźć wsparcie w stałych mechanizmów pamięci budynku uniwersytetu na przyszłość. Não se trata de substituir a tradição, mas de inventar um presente fundamentado na simbiose entre teoria e prática.

Lokalizacje

  • São Paulo

    Campus São Paulo Rua Carolina Fonseca, 584 Itaquera • São Paulo/SP, , São Paulo

    pytania