Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Wstęp

Poznaj Unifran

Historia

Unifran: sprawdzeniu krótką historię rozwoju, osiągnięć i sukcesu Unifran został założony w 1970 roku przez dwóch przedsiębiorców, edukacji Abib Salim Cury i Clovis Eduardo Pinto Ludwig. Z sukcesu przedsiębiorstwa, rozszerzył swoje kursy włączenie do Szkoły Pestalozziego i Wydziału Filozofii Ateneum Francano, pięć lat później. W 1994 roku, kursy oferowane i wewnętrzna organizacja administracyjna są przekształcane na Uniwersytecie Franca, przez Zarządzenia nr 1275, w związku z CFE opinii nr 615/94.

Następnie, wzrost instytucji została udzielona w ramach tej perspektywy, że Francja i regionu skorzystało z jego wpływem. Witając tysiące studentów pochodzących z różnych części kraju, Francja dodany status usługodawcy, a także ważnym ośrodkiem obuwia. Miasto, teraz uniwersytet, zobaczył być zwiększona do praktyki edukacji, badań, rozbudowę i obsługę większej społeczności, dzięki akademickich aspektów doskonałości szkolenia, które pozytywnie ingerowała w ich wskaźników ekonomicznych, politycznych i społecznych.

Od momentu powstania aż do dziś, charakteryzuje go jako uczelnia patrzy w przyszłość, zawsze dążenie do modernizacji infrastruktury, zbiorów bibliotecznych i metod edukacyjnych.

Rok 2013 upłynął pod znakiem ważny krok w przyszłość i doskonałości: Unifran stał się częścią South Educational Cruise, piąty co do wielkości w grupie edukacji w kraju, składa się z instytucji, które posiadają najlepsze akademickie College oficjalnych wskaźników Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP; University Center Moduł, Caraguatatuba / SP; University Center of Federal District, Brasília / DF; City University of Sao Paulo, Sao Paulo / SP; Kolegium bramki wysoki standard, Franca / SP; Zawodowe Franca, Franca / SP; Uniwersytet Franca, Franca / SP; Kolegium San Sebastian, San Sebastian / SP; Kolegium bramki San Sebastian, San Sebastian / SP; Wydział Caraguatatuba, Caraguatatuba / SP; Uniwersytet Centrum Matki Bożej Patronat, Salto i ITU / SP; Kolegium CEUNSP, Salto / SP, kolegium Itu, ITU / SP College i Salto, Salto / SP.

W 1975 roku Uniwersytet miał 400 uczniów. Obecnie istnieje ponad 16.000, rozdzielone między licencjackich, technologicznego, odległości, specjalizacji, magisterskich i doktoranckich, obejmujące wszystkie dziedziny ludzkiej wiedzy. W swojej 40-letniej historii, to wyszkolił ponad 43.000 specjalistów. Mieści się w nim ponad 500 nauczycieli, których tytuły przekracza 60% panów i lekarzy.

Cruzeiro do Sul Educacional

Cruzeiro do Sul Educacional została założona w 1965 roku i obecnie składa się z College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Moduł University Center, Caraguatatuba - SP; University Center of Federal District, Brasília - DF, City University of Sao Paulo, Sao Paulo - SP; Uniwersytet Franca, College w wysokim standardzie i College CTEC w Franca - SP, a ostatnio, w San Sebastian Kolegium, College bramki San Sebastian - San Sebastian - SP i Wydział Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP.

Zaletą strategicznym grupy jest fakt współpracy z instytucjami, marek i różnych stanowiskach poszczególnych rynków i charakterystyki tych miast, gdzie utrzymuje placówek oświatowych. Wszystkie instytucje zachować swoją tożsamość, nie rezygnując z zasad etycznych i ideały wychowania, które prowadzą działania South Educational Cruise, co przekłada się na jedne z najlepszych wskaźników akademickich wśród brazylijskich instytucji edukacyjnych.

- Najwyższe oceny w pierwszej ocena uczelni zagranicznych Ministerstwa Edukacji - MEC. - Najlepszy kurs Visual Arts w São Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade. - Najlepsze kursy Nauk Społecznych Brazylii w Krajowym Badanie wydajności student - Enade. - Najlepsze kursy Inżynieria Produkcji w São Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade. - Best Physical Therapy Oczywiście Sao Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade. - Najlepszy Geografia Brazylii oczywiście w Narodowym Badanie wydajności student - Enade. - Najlepszy bieg historii w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade. - Biomedycynie: najwyższa ocena w MEC. - Medycyna: tylko bieg São Paulo uznane z maksymalną koncepcji. W Brazylii, członka pionierem Przygotowywane Global Health Learning - GHLO, konsorcjum stworzone przez American Association of Colleges Medycznej. - Najlepszy program studiów, zgodnie z CNPq. - Wzrost liczby publikacji naukowych w ISI Web of Science. - Najlepsza ocena zatwierdzenia w badaniu OAB-DF. - Najlepsze miejsce na wybrzeżu Enade, na północ od Sao Paulo. - Ponad 200 linii zinstytucjonalizowanej badań. - 66 grup badawczych zarejestrowane w CNPq. - 04 programów doktoranckich i 11 magisterskich. - 51 stypendiów dla Naukowego Initiation CNPq.

Takie cechy i osiągnięcia są wynikiem popełnione, uporządkowany i zarządzania dzielonego między założycieli nauczycieli, członków społeczności akademickiej i uznanych specjalistów na rynku.

Różnicowe i wskaźniki jakości

• Należy do jednej z największych grup edukacyjnych w Brazylii: Cruzeiro do Sul Educacional. • Doskonałe wskaźniki fizjoterapii, Żywności i estetyki i kosmetyki są klasy 5 w MEC. Medycyna jest upoważniony ostateczna koncepcja 5 prowizję. • 20 gwiaździste kursy w Przewodniku Student 2015, dodając 62 gwiazd. • Zaznacz rankingowa Sheet University - RUF 2014: biomedycynie jest jednym z 10 najlepszych pól golfowych w Brazylii (prywatnych i publicznych instytucji) i 2 miejsce wśród prywatnych w całym kraju. Fizjoterapia jest 5 miejsce w São Paulo pomiędzy prywatnym. • Tysiące absolwentów z czołowych pozycji na rynku pracy. • USA opatentował innowacyjne cząsteczki, która jest używana w leki, wyniki grupy badawczej Pharmacy.

Lokalizacje

  • São Paulo

    Av. Dr. Armando Salles Oliveira, 201 Pq. Universitário / Franca, SP, , São Paulo

    Programy

    pytania