Keystone logo
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Wstęp

Uniwersytet Sorocaba - Uniso jest Uniwersytet Społeczność, regionalnym, nie wyznaniowe, jakość, pierwsze ziarno zostało Wydział Filozofii, Nauk i Literatury w Sorocaba, założona w 1951 roku, który rozpoczął się w 1954 roku skutecznie funkcjonować z dwóch kursów: Pedagogika i Neo-litery łacińskie, a tylko 27 studentów.

Dziś Uniso ma więcej niż 60 licencjackich, oferuje kursy po ukończeniu studiów i sensie ścisłym, oraz kursy przedłużaczy. Jego studenci pochodzą z 70 miast położonych w promieniu 100 km wokół Sorocaba, a rozmieszczone są na trzech uczelniach: Uniwersytet miasta Nauczycieli Aldo Vannucchi, otwarte w 1999 roku; Kampus Trujillo, gdzie na Wydziale Filozofii Nauki i listów powstała w 1954 roku; a od 1994 roku Seminarium kampusu.

W organizacji Państwowej Wyższej Edukacji, Uniso jest zaprojektowany jako Uniwersytet: Społeczność, zarówno dla nieruchomości do zarządzania, jest własnością gminy, a nie państwo czy prywatne. Dlatego, aby zarządzać nim, oprócz Naczelnej Rady jej organu opiekunach pod przewodnictwem arcybiskupa archidiecezji Sorocaba i zintegrowanego przez osiem skategoryzowane członków sorocabana społeczeństwa, Uniso ma wewnętrznych podzespołów, w tym Rady University - Konsultant , składa się z liderów, nauczycieli, uczniów i pracowników instytucji, przedstawiciele jego opiekunem Jednostki, Ratusz, Ratusz Adwokackiej z Brazylia - brazylijskie Adwokackiej i centrum Sao Paulo Industries - Ciesp. Będąc wspólnotowych Uniso istnieje jej służyć skutecznie, poprzez rygorystyczne zarządzanie i zawsze na bieżąco.

Nie wyznaniowe, tj, choć jego ciało Opiekun został ustanowiony przez biskupstwa Sorocaba, Uniso nie jest własnością Kościoła katolickiego lub projekt akademicki jest nią związana, ale jest inspirowane przez wartości chrześcijańskie.

Regionalnym, ale bez utraty uniwersalny znak, Uniso jest uprzejmy do cech i potrzeb regionu Sorocaba. W tym regionie Uniso jest coraz włożona, sporządzanie i rozpowszechnianie wiedzy o skuteczności społecznej jako silny czynnik operacjonalizacji podstawowych oczekiwań społeczności regionalnej.

Jakość, tj skalowane przez poszukiwaniu stałym i znaczącym osiągnięciem powszechności wiedzy i spójności z jego projektu pedagogicznego kierując się kryteriami oceny właściwych organów, a nie przez sam wzrost ilościowy.

Lokalizacje

  • Sorocaba

    Rod. Raposo Tavares, s/n - Vila Artura, Sorocaba - SP, 18023-000, Brazil, , Sorocaba

    pytania