Keystone logo
Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Wstęp

Uniwersytet Paraíba Valley - Univap uznane przez MEC w 1992 roku, jest wspólnotą non-profit, nauka, badania i rozszerzenie. Historia Univap rozpoczął od 1954 wraz z utworzeniem Wydziału Prawa Paraíba Dolinie.

Potem pojawiły się inne wydziały uwagi na potrzeby regionu, głównie w São José dos Campos, który został szybko rozwijających się wraz z pojawieniem się wielu branżach. Dziś Uniwersytet ma ponad 40 programów magisterskich w różnych dziedzinach wiedzy, administrowanych przez Szkoły Prawa, Nauk o Zdrowiu, Budownictwa, Architektury i Urbanistyki, Edukacji i Sztuki i Nauk Społecznych i Komunikacji. W uczelni oferuje również kształcenia ustawicznego i Graduate sensu stricto, sześć programów magisterskich i trzy stopnie doktorskie.

Univap ma co Campus Urbanova, największy infrastruktury Uniwersytetu: Instytut Badań i Rozwoju (IR + R), który zapewnia 44 laboratoria, wyposażone w wysokiej precyzji i cięcia urządzeń brzegowych; Studium przyrody Centrum, która agreguje serpentarium rośliny Butterfly Garden i Przedszkole lecznicze i Obserwatorium Astronomii i Fizyki Kosmicznej. Obecnie ma trzy kampusy, 2 w São José dos Campos (Urbanova i Castejón) i 1 w Campos Do Jordao (Platanus).

Lokalizacje

  • São José dos Campos

    Avenida Shishima Hifumi, 2911 - Urbanova São José dos Campos - SP CEP: 12244-000 , 2911, São José dos Campos

    pytania