Keystone logo
Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Wstęp

SŁOWA Dean - BARROS CARLOS Laraia

Pożądanie, początkowo podziękować i chwalić Boga, w swoim miłosierdziu, dał mi łaskę życia i mocy, zakończone siedemdziesiąt, zakładając tu z kolegami, misji możemy zostały przyznane. To tej misji, która zaczyna się teraz, Bóg jest zawsze obecny i Jego Ducha Świętego oświeci nas i daj nam mądrość i pokorę, aby dobrze służyć do odpowiedzialności, wyrzeczenia, poświęcenia i zapału do naszego Uniwersytetu Sapucai Valley.

Z tej okazji, mam złożyć uszanowanie dla wszystkich, którzy przede mną w zarządzaniu tą instytucją, a kto dał ich nieoceniony wkład do jego budowy od samego początku, kiedy to grupa przewidywanych marzycieli i marzeń stworzenia pierwszych kursów, które doprowadziły do ​​naszego Uniwersytetu ,

Z biegiem lat, każdy, kto spędził oddał decydujący wkład, i, krok po kroku, z wytrwałością, idealizmu i poświęcenia, byli bohaterowie naszej historii.

Honor i czcić przeszłość jest czymś więcej niż obowiązek, ale absolutna konieczność, bo tylko wtedy możemy żyć tym uziemione doświadczenia i uzyskane wyniki, której jesteśmy spadkobiercami. Największą spuścizną pozostawił nas jest zaangażowanie społeczności, w których działamy, aby zaoferować wysokiej jakości edukacji dla wszystkich, którzy poszukują wiedzy tu budować swoją przyszłość. Zobowiązanie to nie pójdzie na kompromis, to uczynić naszą flagę i racją bytu naszej pracy.

Słowo dzięki prof Benedito Afonso Pinto czerwca za przyjęcie zaproszenia, aby być razem w tej misji. Jego uznane doświadczenie jako nauczyciel akademicki i administrator będzie niezwykle przydatna i jestem absolutnie pewien, że będzie przy mnie w podejmowaniu decyzji, które musimy podjąć, z mądrych rad, jego wagi i jego niezaprzeczalnej miłości do tej uczelni.

Manifest dziękuję również nauczyciela Andrea Domingues Antonio Homer Nauczyciele Toledo Rock and William Newton Carrozza, który natychmiast powitał ponad zaproszenie, moje wezwanie do uzupełnienia pierwszej linii naszej administracji, zajmujące funkcje pro rektorzy. Będziemy dzielić chwile radości i trudności. Możliwe jest, że spotykamy się z przeciwnościami, trudnych szalejących wiatrów i fal. Możemy usłyszeć utwory syrena z intencjami, aby nas zatopić. Ale nie pozwól nam strzelać przeszkód, jeśli w ogóle, ma być planowany i przezwyciężyć. Środowisko akademickie i społeczeństwo oczekują od nas ciężkiej pracy, zaangażowanie, uczciwość, roztropność i poświęcenie i to przynajmniej możemy zaoferować w zamian za zaufanie w nas osadza.

Zostaliśmy wybrani pod egidą "integracja". Chcemy, aby nasze prace i zintegrowane w harmonii z Fundacji Edukacji Wyższe Sapucai Valley, który dzięki swoim prezesa i zarządu, wykazał herkulesowego starań, aby odwrócić sytuację ekonomiczną niewygodne bez podania powrotem oczy i ich działania do najpilniejszych potrzeb naszego Uniwersytetu. Chcemy zaproponować realną integrację pomiędzy jednostką centralną a sztukę Fatimy, a także między różnymi kursów, które tworzą naszą instytucję tak, że przestaje być podzielony na pojedyncze przedziały, ale że różne sektory mają na dialog i wypełnić prawdziwe poczucie uniwersytetu. To fundamenty uniwersyteckiej, nauczania, badań i rozbudowy są ze sobą powiązane i zostały spełnione w dążeniu do celów, jakie mają być osiągnięte. Ale co ścieżki do naśladowania, tak że integracja ta rzeczywiście ma miejsce? Wolę odpowiedź jest podana przez hiszpański poeta Antonio Machado: "Caminante, żadnych sposobów siano, se hace camino al Andar" - Walker, nie ma ścieżki, ścieżka jest wykonana pieszo.

Pracownicy i nauczyciele, najbardziej szczere podziękowania za wotum zaufania w nas złożony. Ty, poświęcenie każdego z entuzjazmem wszystko, aby kontynuować występy w naszej historii, zależy od powodzenia naszego przedsięwzięcia. Jesteśmy razem w tej samej łodzi i tylko zabierze cię do bezpiecznego portu, jeśli jesteśmy świadomi odpowiedzialności każdego z ich strony, z odwagą, miłością pracy, etyki i szacunku dla społeczności dostarczyć swoje dzieci do naszej opiece.

Moi drodzy studenci! Jesteś powodem tego wszystkiego. Celem tej uczelni jest zapewnienie im kształcenia, która zaspokaja ich pragnienia mobilności społecznej i integracji w coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy. Pamiętając Paulo Freire, chcemy zaoferować im transformacyjny wykształcenie, które pozwoli im sprostać ich problemy krytycznie i refleksyjnie. Nie należy zadowalać się jedynie wspierać ten proces, ale aktywnymi uczestnikami naszej uczelni, dumą nosić i stemplowanie na koszulkach nazwa UNIVAS. Entuzjazm i emocje wśród młodych ludzi są kluczowymi składnikami aby nie pozostawić blaknięcia, nauczyciele i przywódcy, poświęcenie i odwaga w obliczu codziennych trudności. Pozwól nam udostępniać swoje marzenia i ideały, rozbudzając nasze ideały i marzenia chyba śpi. Pozwól nam zostać zainfekowany przez młodzież z was.

Do mojej drogiej żony i moich dzieci Marilda Carlos Alexander, Ana Claudia, Ana Carla i Mauricio, moje córki Ana Luiza i Lidiane, moi teściowie Marcelo i Everton, wdzięczność za ciągłe wsparcie i bezwarunkowego poparcia. Do moich wnuczek Anna Giulia, Ana Maria Clara i Isabela, dziękuję, że najbardziej radosne i hałaśliwe moje siedemdziesiąt lat. Jest ciepło domu, mieszka z rodziną, która uzupełnienia energii do każdego ranka nowego dnia, jesteśmy gotowi do pracy.

Kieruję mój honor i podziękować rodzinom moich bezpośrednich podwładnych, pro-rektorów, które powinny w ciągu najbliższych czterech lat do wykonywania dar tolerancji dla naszych nieobecności.

W każdym razie, chciałbym podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i powiedzieć im czekać na nas na bazie prac zarządzania, przejrzystości, zasad etyki, zgodności z przepisami i regulacjami oraz poszanowania godności wszystkich, którzy tworzą nasz ukochany Uniwersytet Sapucai Valley.

Bóg jest zawsze z nami i że pozwala nam być siewcami pokoju i harmonii wśród wszystkich.

Dziękuję.

HISTORIA Uniwersytet Sapucai Doliny (UNIVAS) jest utrzymywana przez Higher Education Foundation Vale Sapucaí (FUVS). Została założona w dniu 3 września 1965 roku, oraz w czasie jego istnienia przeszkoliło ponad 10.000 specjalistów. To zapewnia edukację na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych, zawsze dążąc do harmonizacji produkcję wiedzy i rozwój umiejętności uczniów z aktualnych potrzeb rynku pracy. W sumie jest 16 kursów licencjackich, 33 Graduate Lato sensu kursy (specjalizacja i MBA), 03 magisterskich i 01 dr.

UNIVAS znajduje się w mieście Pouso Alegre, w południowej Minas Gerais, na brzegach dwóch głównych drogach kraju, Fernão Dias Highway (BR-381) i autostrady Juscelino Kubitschek (BR-459), strategiczny obszar dostępu do trzy główne ośrodki produkcji i konsumpcji kraju (Sao Paulo, Belo Horizonte i Rio de Janeiro). Miasto jest nadal jednym z najlepszych wskaźników jakości życia w Brazylii. Jest ośrodkiem przemysłowym, handlowym i edukacyjne i jest blisko Hidrominerais Resorts, Circuito das MALHAS i RTV Valley.

Dużą zaletą edukacji oferowanej przez UNIVAS w opiece zdrowotnej jest posiadanie Szpitala Uniwersyteckiego. DAS szpitalne Clinicas Samuel Libânio (HCSL) jest nawiązaniem do 54 miast na południu Minas Gerais i serwuje szacunkowej populacji ponad 2 miliony i 600 tysięcy osób. www.hcsl.edu.br UNIVAS. Doskonałość w nauczaniu. Szkolenie dla Życia.

Lokalizacje

  • Pouso Alegre

    Av. Cel. Alfredo Custódio de Paula, 320 CEP 37550-000 | Pouso Alegre | MG, , Pouso Alegre

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania