Keystone logo
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Wstęp

Przez ponad 40 lat, Uniwersytet Paulista oferuje solidne podstawy doświadczeń zdobytych w przeszłości, obecne praktyki rzeczywistość i uwagę przyszłych możliwości, aby szkolić swoich specjalistów.

Celem jest szkolenie liderów: tych, którzy są w stanie wymyślić zmiany i zaproponować rozwiązania.

Lata historii pokazują, że tysiące studentów, pracowników i nauczycieli biorą udział w innowacyjnym projekcie edukacyjnym i koncentruje się na liderów szkoleniowych, w oparciu o potrzeby rynku i wartości społecznych.

Przykłady, które świadczą o doskonałości edukacyjnych oferowanych przez University Ibirapuera obfitują. Są to inwestycje i zachęty złożonej dziedzinie badań naukowych, jednym z filarów działalności uczelni. Instytucja utrzymuje grup utworzonych przez certyfikowanych nauczycieli naukowców z National Research Council i Technologii (CNPq).

Możemy również wyróżnić kursy na magistra prawa i Stomatologii, zarówno zalecane przez peleryny.

Jest to nadal można mówić o odpowiedzialności społecznej poprzez zapewnienie bezpłatnej opieki dla osób o niskich dochodach, w klinikach Uniwersytetu.

Podkreślając obawy Paulista Uczelni z formacji ucznia, możemy wspomnieć, że instytucja inwestuje w innowacyjne metody nauczania i oferuje studentom, jak i licencjackich, kursy technologiczne i rozszerzenie z interdyscyplinarnej edukacji humanistycznej wizji i ogólnego.

Czy to także lider swojej przyszłości. Uniwersytet Paulista jest gotowy, aby pomóc zapewnić sukces naukowy i zawodowy życie.

Lokalizacje

  • São Paulo

    Av. Interlagos, 1329 - Chácara Flora, São Paulo - SP, 04661-100, Brazil, , São Paulo

    pytania