Keystone logo
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Wstęp

UNISANTA: NAJWIĘKSZY Coast University Paulista

Zawarte w wybranej grupie Excellence Instytucji Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Edukacji (MEC), Uniwersytet Santa Cecilia (Unisanta) potwierdza jakość ich pedagogicznego projektu magisterskich i podyplomowych, infrastruktury i genialny wykonywania ich aktywnych nauczycieli, studentów, absolwentów i pracowników. Tylko 9% brazylijskich uniwersytetów są częścią tej grupy.

Od 1961 roku szkoła okazało skromny Zespół Edukacyjny stopniowo w Santa Cecilia, najstarszy z Santos, a jednym z najważniejszych w kraju, z około 15.000 studentów, od przedszkola do podyplomowych, a około 100 tysiąc metrów kwadratowych powierzchni budynku.

Obecnie Uczelnia oferuje 37 licencjackich, w tym tradycyjne i krótkim (sala wykładowa i odległości) oraz licznych kursów rozszerzeń, szerokim sensie, MBA i mistrzów, zatwierdzone jednomyślnie przez CAPES: ekologii i wybrzeża i specjaliści w inżynierii mechanicznej.

Dwaj mistrzowie odpowiadają aktualnym potrzebom kraju. Mistrz Ekologii, w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju i inżynierii, ma na celu przeszkolenie inżynierów do coraz bardziej złożonych wymagań wstępnego soli i innych obiecujących sektorów gospodarki brazylijskiej gospodarki.

Jednak doświadczenia Unisanta kapitan dziedzinie jest wcześniej, w ramach partnerstwa z renomowanych instytucji, takich jak umowy międzyagencyjnych z Politechniki instytucji USP i UE.

Lokalizacje

  • Santos Dumont

    Rua Oswaldo Cruz, 277 Boqueirão - Santos/SP, , Santos Dumont

    pytania