Keystone logo
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Wstęp

Zaangażowanie w rozwój regionalny wykonane przez Uniwersytet Vale do Rio Doce (Univale) znajduje odzwierciedlenie w jego działalności. Codziennie, Univale działa spotkać społeczność potrzebuje, potwierdzając swoją tożsamość Community College. To, jak się kwalifikuje jako partnera lokalnego sektora produkcyjnego na rzecz wspierania zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego.

Od momentu powstania w 1967 roku, gdy był jeszcze Univale Minas zarodków Institute of Technology (MIT), Fundacja Farquhar Percival (FPF) jest obecny w historii budynku Instytucji Szkolnictwa Wyższego (ISW). Univale odzwierciedla osiąganiu pożądanego snu przez dłuższy pionierów, którzy z oczami na przyszłość, byli w stanie dać skonsolidowany uniwersytet w scenariuszu regionalnym.

Nauczanie, Badania i Extension są podstawą Univale który jest zawsze koncentruje się na szkoleniu wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy. Oferowanie struktury akademickiej w zgodzie z tym celem Univale utrzymuje ponad 27 programów studiów, oferując doskonalenia studia szerokim znaczeniu.

Univale nadal ma dwa programy magisterskie. Magister Nauk Biologicznych, uruchomiona w 2005 roku, ma na swoim obszarze koncentracji Immunopatologii z chorób zakaźnych i pasożytniczych. Ale Mistrz Przestrzennego zintegrowanego zarządzania odzwierciedla wizję awangardowy Univale dzięki pionierskim interdyscyplinarnego podejścia i unikalny w skali kraju, rozpoczęta w 2008 roku.

Zawsze uprzejmy do potrzeb regionalnych, jest zachęcanie Univale Uniwersytet sportu i edukacji kulturalnej, zawsze koncentruje się na aspektach regionalnych w celu promowania wzrostu. Z projektów i programów działań Wspólnoty i usług, Univale przyczynia się do budowy drogi, która prowadzi do przekształcenia rzeczywistości.

Lokalizacje

  • Governador Valadares

    Rua Juiz de Paz José Lemos, 279 - Bairro Vila Bretas - CEP: 35030-260, , Governador Valadares

    pytania