Keystone logo
Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Wstęp

O UofCanada


Universities of Canada in Egypt (UofCanada) to kanadyjski kampus, który gości najlepsze kanadyjskie uniwersytety z futurystycznymi programami. Promuje wszechstronne aktywne i różnorodne życie studenckie. Jest to pierwszy międzynarodowy kampus filii w Nowej Stolicy Administracyjnej. Wszystkie hostowane programy odzwierciedlają mieszankę międzynarodowych doświadczeń, nauczycieli i kultur. Universities of Canada in Egypt zachęcają do przedsiębiorczego i innowacyjnego sposobu myślenia poprzez eksperymentalne uczenie się, najnowocześniejsze udogodnienia i najnowocześniejsze technologie.

Na dzień dzisiejszy UofCanada jest gospodarzem kampusu uniwersyteckiego na Wyspie Księcia Edwarda (UPEI) dla określonych studiów licencjackich i magisterskich. Wkrótce dołączą do nas inne kanadyjskie uniwersytety.


University of Prince Edward Island (UPEI), z siedzibą w Charlottetown w Kanadzie, ma długą tradycję doskonałości akademickiej sięgającą XIX wieku. Jest domem dla utalentowanej społeczności nauczycieli i naukowców, w tym siedmiu laureatów nagrody 3M Teaching Award (najwyższy zaszczyt, jaki profesor może osiągnąć za nauczanie w Kanadzie) oraz prestiżowego Canada Excellence Research Chair in Aquatic Epidemiology.

Witryna UPEI: href = "https://www.upei.ca/

Każdy z najwyżej ocenianych programów, które UPEI oferuje za pośrednictwem kampusu uniwersyteckiego Uniwersytetu w Kanadzie w Egipcie, jest dokładnie tym samym programem, co program oferowany w Kanadzie. Studenci UofCanada uczą tego samego programu nauczania w kanadyjskich profesorach i ukończyli je z uznanym na całym świecie stopniem kanadyjskim. Ten stopień jest również akredytowany w Egipcie i uznawany przez Syndykaty. Ponadto studenci UofCanada mają szansę przenieść się do Kanady i kontynuować studia za granicą; uczniowie po prostu opuszczają zajęcia w Egipcie i bezproblemowo odbierają je w Kanadzie.

Uniwersytety Kanady inspirują kolejne pokolenie liderów, innowatorów i globalnych obywateli. Ma to na celu zapewnienie jakości, innowacji i akredytowanego kanadyjskiego programu nauczania prowadzonego przez doświadczony kanadyjski personel w przyjaznym i żywym otoczeniu. UofCanada angażuje się w promowanie integracji, kreatywności i możliwości poprzez dostosowane szkolenia, wyjątkowe doświadczenia w klasie i badania, które pozwolą naszym absolwentom być liderami społeczności na całym świecie.

129971_UofCanada-profile.jpg


Dlaczego UofCanada

 • STOPIEŃ KANADYJSKI
  Absolwent akredytowanego na poziomie międzynarodowym kanadyjskiego dyplomu bez opuszczania Egiptu
 • PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE
  Zanurz się w prawdziwych doświadczeniach zawodowych i uzyskaj praktyczne programy nauki, staże i programy współpracy
 • STUDIA W KANADZIE
  Przeżyj życie w Kanadzie i po pierwszym roku przenieś się do kanadyjskiego kampusu swojego uniwersytetu
 • INTELIGENTNY KAMPUS
  Ciesz się w pełni skomputeryzowanymi klasami, salonami i terenami zielonymi
 • UNIKALNE PROGRAMY
  Łatwo poruszaj się po ścieżce kariery dzięki unikalnym specjalizacjom ukierunkowanym na potrzeby rynku
 • WYDZIAŁ W KLASIE ŚWIATOWEJ
  Ucz się od najlepiej wykwalifikowanych międzynarodowych profesorów

129970_IMG_0003-s.jpg

Więcej w naszym życiu studenckim

Nasz tętniący życiem kampus oferuje studentom zajęcia dodatkowe, usługi kariery, wydarzenia i programy wzbogacające przez cały rok. Projektujemy i dostosowujemy nasze programy, aby zapewnić studentom niezliczone możliwości rozwoju ich umiejętności i osiągnięcia pełnego potencjału.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego życia studenckiego oraz oferowanych przez nich programów i usług . Poniższy film przedstawia również szczyt naszego życia na terenie kampusu . Aby uzyskać więcej informacji na temat rezydencji naszych studentów, kliknij ten link.

137950_FAQ.jpg

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje: href = "https://www.uofcanada.edu.eg/

Sprawdź nas na Facebooku , Instagramie lub Twitterze !

Możesz także pobrać naszą ulotkę firmową lub skontaktować się z członkiem naszego zespołu, dzwoniąc pod numer 16838 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] .

 • Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wymagań wstępnych, pobierz naszą ulotkę wstępu .
 • Aby uzyskać więcej informacji na temat Life on Campus, pobierz naszą ulotkę Life Student.

Lokalizacje

 • Cairo

  2PH7+P3 Kafr ash Shara'inah, Cairo Governorate Desert, Egypt, , Cairo

  pytania