Keystone logo
University College Isle of Man

University College Isle of Man

University College Isle of Man

Wstęp

UCM od dawna cieszy się doskonałą reputacją w zakresie szkoleń i edukacji na wyspie. Jesteśmy dumni, że przez lata inspirowaliśmy naszych uczniów, rzucaliśmy im wyzwania i dawaliśmy im możliwość wywarcia pozytywnego wpływu na otaczający ich świat.

Oferujemy szeroką gamę kursów, obejmującą opcje akademickie, zawodowe i zawodowe, a także wypoczynek i rekreację.

14-16 PROGRAM

Celem tego programu jest umożliwienie uczniom w wieku od 14 do 16 lat lepszego zrozumienia edukacji zawodowej i możliwości zawodowych dostępnych na wyspie. Współpracujemy z lokalnymi szkołami, aby wspierać i umożliwiać postęp w edukacji wśród młodzieży. Uczniowie uczęszczają do Kolegium przez pół dnia w tygodniu przez dwa lata. Więcej informacji można znaleźć w naszym Przewodniku dla lat 14-16 na 2021 r.

DALSZA EDUKACJA

Nasze kursy dokształcające obejmują szeroki zakres dziedzin, w tym: budownictwo, biznes, administrację i IT; sztuka, projektowanie i media; inżynieria i produkcja pojazdów silnikowych; zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne; opieka zdrowotna; opieka nad dzieckiem; gościnność i catering; informatyka i IT; studia ogólne i sport. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą stronę dotyczącą dalszej edukacji i dalszej edukacji.

WYŻSZA EDUKACJA

Nasza oferta szkolnictwa wyższego obejmuje HNC, HND i MBA. Kursy na poziomie magisterskim są oferowane we współpracy z University of Chester. Więcej informacji można znaleźć w naszym Przewodniku po szkolnictwie wyższym lub na naszej stronie dotyczącej szkolnictwa wyższego.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Współpracujemy z lokalnymi pracodawcami, aby zapewnić programy praktyk , które obejmują prawie wszystkie sektory na wyspie. Programy te są opracowywane z myślą o studentach i pracodawcach, zapewniając, że umiejętności zdobyte podczas stażu nie tylko wspierają pracodawców, ale także zapewniają praktykantowi umiejętności i wiedzę niezbędne do rozwoju kariery. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę dotyczącą praktyk.

USŁUGI DLA BIZNESU

Oferujemy również szeroką gamę kursów z wielu dziedzin, aby wspierać współpracę z firmami na całej wyspie. Oferujemy firmom:

Szkolenia Core Services to Business. Obejmuje to przedsiębiorstwa; zgodność i prawodawstwo; zdrowie, opieka i dobre samopoczucie; kursy techniczne i doświadczone na wykonawcach robót budowlanych.

Szkolenie na zamówienie.

Korzystanie z naszych obiektów i usług.

Możliwości badawcze.

Dostęp do dotacji i informacji o finansowaniu.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie Usługi dla firm.

WOLNY CZAS

Nasz przewodnik po kursach rekreacyjnych zawiera informacje o ponad 200 kursach dla dorosłych, obejmujących szeroki zakres tematów, w tym: biznes i technologia; gotowanie i dekorowanie ciast; sztuki kreatywne; ogólne zainteresowanie; zdrowie i dobre samopoczucie; i języków.

Zapoznaj się z naszym NOWYM przewodnikiem po kursach rekreacyjnych na rok 2020/2021 lub odwiedź naszą stronę poświęconą rekreacji, aby uzyskać więcej informacji.

EDUKACJA WIĘZIENNA

Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie edukacji w więzieniu na Wyspie Man. Celem edukacji więziennej jest obniżenie poziomu recydywy poprzez naukę i rozwój kluczowych umiejętności akademickich, które zapewniają cenną wiedzę, którą można przekazać w przypadku poszukiwania pracy po zwolnieniu. Indywidualny plan nauki każdego ucznia koncentruje się na udanym przesiedleniu i zachęca ich do wniesienia produktywnego wkładu w społeczeństwo.

SERWIS EGZAMINOWY

Nadzorujemy wszystkie elementy procesu egzaminacyjnego w UCM, od rejestracji po certyfikację, aby zapewnić płynne i bezstresowe doświadczenie egzaminacyjne dla wszystkich naszych studentów na różnych kursach i programach nauczania. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie poświęconej egzaminom.

Lokalizacje

  • Douglas

    Homefield Road, IM2 6RB, Douglas

    pytania