Keystone logo
University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

Wstęp

UCL University College to połączenie Business Academy Lillebaelt i University College Lillebaelt. UCL University College zapewnia utalentowaną siłę roboczą i oferuje wyższą i ustawiczną edukację oraz badania stosowane dla różnych użytkowników końcowych.

UCL University College to regionalna uczelnia wyższa z kampusami w Odense, Svendborg, Vejle, Jelling i Fredericia (satelita).

Ma ponad 10 000 studentów i około 1000 pracowników. UCL University College jest 1 z 6 kolegiów uniwersyteckich w Danii i jest trzecim co do wielkości.

Oferuje ponad 40 akademickich i zawodowych programów szkolnictwa wyższego (programy AP, profesjonalne programy licencjackie i programy doładowania BA) w zakresie biznesu, technologii i budynków, edukacji i nauk społecznych oraz nauk o zdrowiu.

Wszystkie programy mają charakter studiów pierwszego stopnia w ramach Europejskich Ram Jakości na poziomach 5 i 6.

Każdego dnia UCL University College ściśle współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi miejscami pracy i instytucjami w zakresie praktyk i projektów studenckich, badań stosowanych, centrów doskonałości oraz ustawicznego rozwoju zawodowego i rozwoju organizacyjnego.

UCL University College oferuje ustawiczny rozwój zawodowy skierowany do profesjonalistów z wielu dziedzin, na przykład animacji, technologii, edukacji (teoria i praktyka), zdrowia i zarządzania w organizacjach prywatnych i publicznych.

Lokalizacje

 • Odense

  Blangstedgårdsvej,4, 5220, Odense

  • Vejle

   Vestre Engvej,51C, 7100, Vejle

   • Jelling

    Stationsvej,4, 7300, Jelling

    • Svendborg

     Klostervænget,2-4, 5700, Svendborg

     pytania