Keystone logo
University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

Wstęp

Witamy w University College Of Technology Sarawak , jednej z nowych odmian uniwersytetów technologicznych w kraju. Założona w 2013 roku University College Of Technology Sarawak jest jedyną uczelnią, która jest w całości własnością rządu stanu Sarawak.

University College Of Technology Sarawak położony w samym sercu Borneo, oferuje szeroką gamę profesjonalnych i powiązanych z branżą programów akademickich, które są odpowiednie dla wyjątkowych wymagań Sarawak w szczególności i ogólnie Malezji. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy uznawani za jedyną „wyhodowaną w domu” uczelnię TVET w Sarawak, której celem jest stworzenie wykształconego i wysoko wykwalifikowanego kapitału ludzkiego dla nowych i powstających branż.

University College Of Technology Sarawak szczyci się również tym, że jako jedyny uniwersytet na świecie otrzymał prestiżowe platynowe oceny w Green Building Index (GBI) za projekt kampusu w promowaniu zrównoważonego rozwoju w środowisku zabudowanym i wykorzystania energii. Projekt kampusu jest bardzo imponujący, oszałamiająco piękny i niezwykle spektakularny. To nowoczesne otoczenie w otoczeniu lasu deszczowego i przyrody zapewni naszym uczniom najbardziej sprzyjające środowisko do nauki.

Lokalizacje

  • Sibu

    Persiaran Brooke, 96000, Sibu

    pytania