Keystone logo
University of Aruba

University of Aruba

University of Aruba

Wstęp

O University of Aruba

University of Aruba (UA) jest nowoczesnym uniwersytetem oferującym szkolnictwo wyższe, badania i usługi socjalne dla Aruby i okolicznych regionów. Zintegrowane ze społeczeństwem Aruby Zjednoczone Emiraty Arabskie stanowią model różnorodności kulturowej, który reprezentuje skład samej kultury Aruban, ze studentami z rodzin karaibskich, europejskich, łacińskich, azjatyckich i amerykańskich. Obecne cztery wydziały i różne centra uniwersyteckie starają się wnieść wkład w dyskusję akademicką, uczestniczyć w zrównoważonym rozwoju Aruby i promować krytyczne, otwarte myślenie. Świadczenie tych usług jest kluczową częścią misji UA polegającej na zwróceniu społeczności Aruban.

121313_CopyofUA2015-509.jpg

Podobnie jak populacja studentów, kadra nauczycielska w UA składa się z różnorodnego grona oddanych uczonych z Aruby i zagranicy. Ściśle współpracując, zespół lokalnych i międzynarodowych naukowców wspiera rozwój akademicki prawie 700 studentów uczęszczających do UA. Dodatkowo, w celu promowania rozwoju wykładowców i studentów, UA oferuje szereg kluczowych usług administracyjnych, udogodnień i indywidualnych usług świadczonych przez przyjazny i pomocny personel UA.

UA ma swoje korzenie w 1988 roku, kiedy początek Wydziału Prawa (FdR) był początkiem akademickiego rozwoju UA. W 1993 r. Uruchomiono Wydział Rachunkowości, Finansów i Marketingu (FEF), który jest obecnie największym wydziałem UA, aw 2005 r. - Wydział Gościnności i Zarządzania Turystyką (FHTMS). Najnowszym dodatkiem do UA jest Wydział Sztuka i nauka (FAS), która rozpoczęła się w 2009 roku. W nadchodzących latach UA ma nadzieję kontynuować ekspansję, oferując najnowocześniejsze programy studiów zarówno lokalnym, jak i zagranicznym studentom.

Wizja

Aby zbudować wyjątkowy instytut szkolnictwa wyższego i badań, który jest uznawany w kraju, regionie i na arenie międzynarodowej za lidera w wysokiej jakości nauczaniu i odpowiednich badaniach, które kształcą studentów dla zrównoważonej i dynamicznej przyszłości. Chcemy być miejscem, które podkreśla i wspiera możliwości, wolności oraz obowiązki osobiste i społeczne.

Misja

Zbierz inspirujących ludzi, którzy prowadzą i prowadzą wysokiej jakości badania i szkolnictwo wyższe, aby zwiększyć możliwości studentów i absolwentów do uczestnictwa w dynamicznym i ciągle zmieniającym się świecie, czego rezultatem są odpowiedzialni, zadowoleni obywatele globalni, którzy są uczniami przez całe życie i są przygotowani pozytywnie wpłynąć na jakość życia społeczności.

Nasze wartości

Na University of Aruba cenimy otwartość, świadomość osobistą i społeczną, współpracę, uważność, doskonałość, dostępność i innowacje, aby pomóc nam zostać najlepszymi nauczycielami i badaczami.

Studenci zagraniczni: Korzyści ze studiowania w UA

Korzyści ze studiowania na University of Aruba to:

  • Małe klasy;
  • Udogodnienia multimedialne;
  • Interaktywne i osobiste wskazówki;
  • Praca zespołowa i projekty terenowe;
  • Połączenie życia studenckiego z życiem społecznym i pracą społeczną;
  • Aktywne ciało studenckie, zajęcia i wiele więcej.

Jako student międzynarodowy nie jesteś sam: jesteśmy dumni z naszych międzynarodowych klas i naszego międzynarodowego personelu.

Uniwersytet chętnie pomaga zagranicznym studentom w rekrutacji, wnioskach wizowych, mieszkaniu i innych kwestiach administracyjnych.

121767_IMG_9793.jpg

Skontaktuj się z UA

Główny kampus UA znajduje się w centrum Oranjestad, w odległości spaceru od sklepów, restauracji i plaż. Studenci mogą cieszyć się atmosferą głównego kampusu, który mieści się w zabytkowym i pięknym budynku de La Salle. Każda klasa jest nowoczesna, zapewniając instruktorom i uczniom najnowszą technologię zapewniającą doskonałość w edukacji. Ostatnio UA zaczęło zapewniać studentom możliwości edukacji online. Na głównym kampusie znajduje się także powiększająca się biblioteka oraz w pełni wyposażone centrum komputerowe / sala lekcyjna. Nasz budynek satelitarny w APEX przy LG Smith Boulevard mieści wiele Centrów i Biur, które promują wzrost akademicki, edukację i badania.

Te centra i biura UA pomagają UA stać się liderem na Karaibach w zakresie doskonałości akademickiej.

Lokalizacje

  • Oranjestad

    J. Irausquinplein,4, , Oranjestad

pytania