Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Delaware

University of Delaware

University of Delaware

Wstęp

DARE świecić

University of Delaware jest zobowiązana do doskonałości w edukacji licencjackich i magisterskich, badań i usług.

Od swoich korzeni jako prywatnej akademii w 1743 roku, instytucja dziś jest intensywna działalność badawcza, zaawansowany technologicznie uniwersytet o skutkach globalnych. Chodź, dołącz do nas.

Nasza historia Nasi absolwenci opowiedzieć naszą historię osiągnięć - od pierwszej klasy, który obejmował trzy sygnatariuszy Deklaracji Niepodległości i Konstytucji osoby podpisującej do noblisty naukowca, zdobywcy nagrody Tony choreograf i obecnego wiceprezydenta Stanów Zjednoczone.

Nasz wybitny wydziału obejmuje międzynarodowe autorów, naukowców i artystów. State-of-the-art udogodnienia wspieranie działań naukowych, badawczych i usługowych w UD.

Życie Campus jest przyjemne - wzbogacone przez wybitnych prelegentów, NCAA Division I Międzyuczelniany lekkoatletyka, organizacje 300-plus zaangażowanych studentów, koncertów i innych działań artystycznych i kulturalnych.

Poza naszym życiem głównego kampusu w Newark, UD ma miejsc w całym stanie - w Wilmington, Dover, Georgetown i Lewes. Kwitnącej Badanie-zagranicy programu oraz rozszerzające partnerstwa międzynarodowe dalszej poprawy edukacji naszych uczniów jako obywatele świata.

Współpraca z naszej Wspólnoty Zaangażowany, dedykowane, wierny i entuzjastyczny to tylko niektóre z przymiotników opisujących Uniwersytetu Delaware społeczności.

Uniwersytet odgrywa ważną rolę w mieście Newark i stanu Delaware, pracując na lepsze Wspólnotę z projektów usługowych, badawczych korzysta lokalnych agencji i branż oraz zasięgu publicznego w całym stanie.

Wśród największych atutów Uczelni jest jego długie i żywe tradycje służby publicznej. W ostatnim badaniu krajowym, 75 procent studentów UD wskazał, że brali udział w pracy społecznej przez czas byli seniorzy. W 2015 roku został uznany UD ze wspólnotowym Engagement Klasyfikacji Fundacji Carnegie na rzecz Postępu Nauki.

UD jest miejsce, aby usłyszeć głośników światowej sławy, cieszyć się najwyższej klasy muzyki i teatru, kibicować walczą Niebieskie kur zespołów i zobaczyć atrakcyjnych eksponatów, z których wszystkie uzupełniają bogate doświadczenie akademickie.

Uniwersytetu Delaware jest badań zorientowanych University szeroki wachlarz programów, działów, szkół, ośrodków i wielu POWIĄZANYCH organizacjach.

Kampus: Newark, Deleware

Lekkoatletyka: 21 NCAA Division 1 Zespoły

Ustanowiony: 1743

Prezydent: Dennis Assanis

Lokalizacje

  • Newark

    University of Delaware Newark, DE 19716 USA, 19716, Newark

    pytania