Keystone logo
University of Hartford

University of Hartford

University of Hartford

Wstęp

Dlaczego UHART?

Aby być wyraźnym, musisz być odważny.

Na University of Hartford pomagamy ci odcisnąć swoje piętno na świecie. Unikalna kombinacja ambitnych naukowców, wyjątkowego wykładowcy, życia studenckiego i wsparcia poprowadzi Cię przez karierę uczelni. Dlaczego więc UHart? Ponieważ mamy to wszystko.

Trudni naukowcy

Pomagamy Ci połączyć pasję ze swoim wymarzonym zawodem. Składamy się z siedmiu tętniących życiem szkół, które kwitną obok siebie. Dzięki ponad 100 kierunkom każdy znajdzie coś dla siebie, od biznesu, pielęgniarstwa, edukacji i sztuki po religioznawstwo i chemię. Studiuj to, co kochasz i kochaj to, czego się uczysz.

Wyjątkowy Wydział

Wiele oczekuj od swoich profesorów. Będą od ciebie wiele oczekiwać.

Nasz wydział praktykuje artystów, przełomowych badaczy, opublikowanych autorów, globalnych wizjonerów i wręcz genialnych uczonych. Dzięki stosunkowi studentów do wydziałów 9: 1 będziesz komunikować się ze współpracownikami, profesjonalistami i wykładowcami z różnych dziedzin myślenia i doświadczenia podczas pobytu w UHart.

Życie studenckie

UHart to nie tylko zabawa i gry, ale szczerze mówiąc, niektóre z nich są. To, że edukacja UHart jest rygorystyczna, nie oznacza, że nie wiemy, jak się zrelaksować. W rzeczywistości niektóre z najgłębszych przyjaźni, które tu nawiązujesz, prawdopodobnie zaczną się, gdy będziesz uprawiać sporty stacjonarne, uczestniczyć w samorządzie studenckim, dołączyć do grupy a cappella lub jednego z naszych ponad 100 klubów.

Wsparcie

Nie jesteśmy tacy sami i nigdy nie mieliśmy być. Piękno UHart polega na tym, że zachęcamy naszych studentów do korzystania z ich doświadczenia w college'u i zapewniamy wsparcie, aby pomóc im to zrobić na każdym etapie. Studenci UHart mają dostęp do wyjątkowego Centrum Sukcesu Studentów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w klasie czy poza nią, jesteśmy tu dla Ciebie.

lekkoatletyka

Bez względu na to, czy zatrudniamy najlepszych trenerów, czy przyciągamy najlepszych talentów, tworzymy zespoły o wspólnym celu: być możliwie najbardziej dynamicznym, wszechstronnym i najsilniejszym sportowcem. Oprócz naszych 17 drużyn sportowych i zwycięskich drużyn, jesteśmy zaangażowani w bycie najlepszymi uczonymi sportowcami. Połączony GPA 3,37 odzwierciedla nasze zaangażowanie w priorytety akademickie, a także silne sportowe.

Lokalizacja

Otoczony zielonymi terenami i zalesionymi szlakami nasz 350-akrowy kampus znajduje się na skrzyżowaniu trzech miast: Hartford, West Hartford i Bloomfield. Oprócz naszej bliskości do stolicy, University of Hartford znajduje się tylko dwie godziny od Bostonu i Nowego Jorku. Nasza lokalizacja oferuje wiele możliwości odkrywania tętniącej życiem kultury, miast, plaż i gór Nowej Anglii. Oznacza to również, że nawiązaliśmy relacje z wieloma różnymi firmami i organizacjami, dzięki czemu staże i inne profesjonalne opcje są łatwo dostępne.

W przeciwieństwie do innych.

Dobre uniwersytety dają Ci umiejętności potrzebne do rozpoczęcia pracy w wybranej dziedzinie. Wielkie uniwersytety dają ci to i wiele więcej: dożywotnią zdolność do zadawania pytań, odkrywania, zmiany i rozwoju.

Witamy na University of Hartford .

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • West Hartford

    200 Bloomfield Avenue, West Hartford, CT, USA., 06117, West Hartford

    pytania