Keystone logo
University of La Verne

University of La Verne

University of La Verne

Wstęp

University of La Verne to prywatny uniwersytet non-profit z siedzibą w La Verne w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, około 35 mil na wschód od Los Angeles.

Założony w 1891 uniwersytet składa się z College of Arts and Sciences, College of Business and Public Management, LaFetra College of Education, College of Law, ośmiu regionalnych kampusów w południowej Kalifornii oraz solidnych ofert online. Dzięki ponad 50 programom licencjackim, ponad 20 stopniom magisterskim, czterem doktoratom i sześciu programom poświadczeń, możliwości naukowe są obfite.

We wszystkich uczelniach ponad 7000 uczniów w tradycyjnym wieku i dorosłych w La Verne sprawia, że uniwersytet jest jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w kraju. Prawie połowa tradycyjnych studentów to studenci pierwszego pokolenia – pierwsi w najbliższej rodzinie, którzy uczęszczają na studia. Ponad 70 procent University of La Verne otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • La Verne

    3rd Street,1950, 91750, La Verne

    pytania