Keystone logo
University of Management and Technology

University of Management and Technology

University of Management and Technology

Wstęp

O UMT

University of Management and Technology (UMT) został założony w Arlington w stanie Wirginia w styczniu 1998 roku. UMT jest czarterowany przez Państwową Radę Szkolnictwa Wyższego w Virginii (SCHEV) i akredytowany przez Komisję Edukacji na Odległość (DEAC). Programy UMT w zakresie zarządzania projektami są również akredytowane przez Globalne Centrum Akredytacji (GAC) Project Management Institute (PMI). UMT jest instytucjonalnym członkiem Rady Akredytacji w Szkolnictwie Wyższym (CHEA) i Globalnym Zarejestrowanym Dostawcą Edukacji PMI.

UMT jest upoważniony przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych do udzielania Federal Student Aid (FSA) uprawnionym studentom zapisanym na kwalifikujące się programy na UMT. UMT jest upoważniony przez US Citizenship and Immigration Services Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA do przyjmowania studentów wiz F-1. UMT jest upoważniony przez Departament Stanu USA do sponsorowania studentów wymiany międzynarodowej J-1.

UMT jest zatwierdzony przez agencję zatwierdzającą stan Virginia dla celów różnych programów świadczeń dla weteranów.

UMT oferuje kształcenie na poziomie licencjackim i na poziomie magisterskim tym, którzy pragną zdobyć aktualną wiedzę, umiejętności i wiedzę w zakresie zarządzania i technologii potrzebnych do skutecznego działania w nowoczesnych, szybkich i złożonych przedsiębiorstwach. UMT dąży do doskonałości w zarządzaniu i edukacji technologicznej. Kursy koncentrują się na współczesnych problemach z zarządzaniem i technologią. Członkowie wydziału są dokładnie sprawdzani, aby zapewnić, że instruktorzy UMT posiadają równowagę naukowej i praktycznej wiedzy na temat obecnej praktyki zarządzania i aplikacji technologicznych. Członkowie społeczności UMT głęboko wierzą, że uniwersytety muszą pozostać w czołówce zmian technologicznych. UMT angażuje się w wykorzystywanie nowoczesnej technologii dostarczania nauczania, aby zaoferować swoim studentom najlepsze dostępne kształcenie w zakresie zarządzania i technologii.

Wydział i pracownicy UMT mają rozległe doświadczenie w zarządzaniu i edukacji, współpracując z głównymi uniwersytetami, firmami, organizacjami non-profit i agencjami rządowymi. Podmioty te obejmują oddziały rządowe, takie jak Biały Dom, Narodowy Instytut Standardów i Technologii, Departament Obrony, Departament Energii, Departament Stanu, Narodowy Instytut Zdrowia, Urząd Podatkowy i Administracja Zabezpieczeń Społecznych ; duże korporacje, takie jak AT

Poprzez edukację online studenci w całych Stanach Zjednoczonych i w osiemdziesięciu siedmiu krajach są zapisani na UMT. Dzięki globalnemu zasięgowi, UMT jest zaangażowany w dostarczanie najlepszych wiedzy, praktyk i umiejętności zawodowych uczniom na całym świecie.

UMT znajduje się w Rosslyn, Arlington, Virginia, zaledwie kilka minut od centrum Waszyngtonu. Rosslyn to ruchliwa dzielnica handlowa i federalna agencja rządowa. Rosslyn jest łatwo dostępny w całej metropolitalnej metropolii Waszyngtonu metrem i jest wygodny do transportu lotniczego przez Dulles International Airport i Ronald Reagan Washington National Airport.

Lokalizacje

  • Arlington

    1901 Fort Myer Drive, , Arlington

pytania