Keystone logo
University of Mauritius

University of Mauritius

University of Mauritius

Wstęp

O nas

University of Mauritius (UoM) znajduje się w Reduit, małym miasteczku w sercu Mauritiusa. UoM została założona w 1965 roku z zasadniczo ogólnonarodową perspektywą. Początkowo uczelnia posiadała trzy szkoły: Rolniczą, Administracyjną i Techniki Przemysłowej. Z czasem rozszerzył się do pięciu wydziałów: Rolnictwa, Inżynierii, Prawa i Zarządzania, Nauki oraz Nauk Społecznych i Humanistycznych. Aby ulepszyć swój tradycyjny tryb nauczania „twarzą w twarz”, uniwersytet wykorzystuje innowacyjne technologie edukacyjne, takie jak kształcenie na odległość i nauczanie online. Z biegiem lat UoM przekształcił się w uniwersytet numer jeden w kraju, koncentrując się na badaniach i doradztwie oraz rozwoju programów studiów licencjackich i podyplomowych, aby sprostać wymaganiom gospodarki Mauritiusa.

Wizja i misja Uniwersytetu

Wizja

Umieścić UoM jako uniwersytet zaangażowany w badania i przedsiębiorczy.

Ta nowa wizja upoważnia UoM do odgrywania aktywnej roli w budowaniu kapitału ludzkiego, intelektualnego, biznesowego i społecznego potrzebnego naszemu krajowi do rozwoju gospodarki opartej na innowacjach.

Aby osiągnąć tę wizję, UoM nie tylko rozwinął trójstronne relacje (UoM-Government-Industry), ale także ściśle współpracuje ze społecznością w celu stworzenia poczwórnej spirali innowacji, jak przedstawiono poniżej:

117248_ScreenShot2019-06-25at10.41.20AM.png

Misja

Opracowanie ekosystemu do światowej klasy nauki, wpływowych i innowacyjnych badań, aby rozwijać się, a także wspierać kulturę przedsiębiorczości z korzyścią dla Mauritiusa i ogółu społeczeństwa.

Lokalizacje

  • Réduit

    80837, , Réduit

pytania