Keystone logo
University Of Missouri St Louis

University Of Missouri St Louis

University Of Missouri St Louis

Wstęp

College of Business Administration na University Of Missouri St Louis zapewnia programy badawcze i praktyczne, które przygotowują studentów do wejścia i odniesienia sukcesu na poziomie lokalnym i globalnym w szerokim zakresie zawodów biznesowych. Oferujemy jakość, wartość i dostęp.

Jesteśmy jedyną publiczną uczelnią naukową St. Louis. Oferujemy wiedzę biznesową i jakość nauczania. Rekrutujemy silnych wykładowców z całego świata i utrzymujemy ich zgodnie z rygorystycznymi standardami produktywności badań i skuteczności nauczania. Poszerzamy ten podstawowy wydział o instruktorów z praktycznym doświadczeniem biznesowym i silnymi umiejętnościami nauczania. Aktualizujemy nasze programy nauczania, aby uwzględniać obawy pracodawców, potrzeby rynku, postęp wiedzy i zmiany w technologii nauczania. Rady doradcze i absolwenci zapewniają, że zachowujemy aktualność w świecie rzeczywistym.

Oferujemy najlepszą wartość w edukacji biznesowej w St. Louis. Zapewniamy wysokiej jakości wykłady, programy i instrukcje dostępne dla każdego St. Louisan. Jesteśmy liderem wartości dodanej i liderem w St. Louis. Ta orientacja na wartości ma kluczowe znaczenie dla naszej pierwotnej misji. Niedawno uczyniło nas atrakcyjnymi dla studentów spoza regionu St. Louis, w tym studentów zagranicznych, którzy zwiększają różnorodność kulturową naszych zajęć i wartość naszych programów.

Lokalizacje

  • St. Louis

    University Boulevard,1, 63121, St. Louis

    pytania