Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

Wstęp

Liderzy w Gruzji Edukacji

University of North Georgia jest częścią University System of Georgia i jest wyznaczony jako State Leadership Institution oraz The Military College of Georgia. Z około 20 000 studentów University of North Georgia jest jednym z największych uniwersytetów publicznych w stanie. Położony w najszybciej rozwijającym się regionie stanu, UNG składa się z pięciu kampusów połączonych jedną misją skupioną na doskonałości akademickiej oraz programach akademickich i programowych, które rozwijają uczniów w liderów zróżnicowanego i globalnego społeczeństwa.

Historia UNG

Na początku 2012 r. Rada Regentów University System of Georgia zaleciła konsolidację North Georgia College & State University, założonego w 1873 r. W Dahlonega w stanie Georgia, oraz Gainesville State College, założonego w 1964 r. W Gainesville w stanie Georgia. Konsolidacja stała się oficjalna 8 stycznia 2013 r., Tworząc University of North Georgia (UNG) z czterema kampusami w północno-wschodniej Georgii.

W sierpniu 2015 r. UNG otworzyło dodatkowy kampus w Blue Ridge w stanie Georgia, aby służyć studentom z najbardziej wysuniętego na północ regionu stanu.

Jako regionalna instytucja obejmująca wiele kampusów i czołowa uczelnia wojskowa UNG jest wyjątkowa pod względem zakresu edukacyjnego Pathways , jaki oferuje studentom. Od stopni stowarzyszonych po programy na poziomie magisterskim, UNG zapewnia szereg możliwości, aby pomóc uczniom stać się liderami zróżnicowanego i globalnego społeczeństwa. Jedna z zaledwie sześciu wyższych uczelni wojskowych wyznaczonych przez władze federalne w kraju, uniwersytet nosi wyróżnienie The Military College of Georgia, a jej uznany w całym kraju program Army ROTC przyciąga studentów z całego stanu, regionu i kraju. Ponadto UNG jest wyznaczony przez University System of Georgia jako State Leadership Institution i uzyskał klasyfikację zaangażowania społecznego od Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching.

Nasza kultura

University of North Georgia to społeczność studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów i przyjaciół, którzy są zaangażowani w doskonałość edukacyjną, rozwój przywództwa i zaangażowanie społeczności.

Wartości instytucjonalne UNG - doskonałość, skupienie się na studencie, uczciwość, zaangażowanie i obsługa - są niezbędne dla naszej tożsamości i misji przygotowania studentów do zostania liderami w zróżnicowanym i globalnym społeczeństwie. Kultura UNG wzmacnia to zaangażowanie i naszą rolę jako odpowiedzialnych zarządców powierzonych nam zasobów i obowiązków.

Nasza wizja

University of North Georgia będzie regionalnym i krajowym liderem doskonałości akademickiej, zaangażowania, możliwości edukacyjnych i rozwoju przywództwa.

Nasza misja

University of North Georgia, regionalna instytucja obejmująca wiele kampusów i wiodąca wyższa uczelnia wojskowa, zapewnia kulturę doskonałości akademickiej w środowisku skoncentrowanym na studentach, które obejmuje wysokiej jakości edukację, usługi, dociekania i kreatywność. Osiąga się to poprzez szeroki dostęp do kompleksowych programów akademickich i programów nauczania, które rozwijają uczniów w liderów zróżnicowanego i globalnego społeczeństwa. University of North Georgia jest instytucją przywódczą University System of Georgia i jest The Military College of Georgia.

Nasze wartości

 • Doskonałość — promowanie standardów wydajności i odpowiedzialności, które przekraczają oczekiwania
 • Ukierunkowanie na ucznia — ułatwianie osiągania sukcesów i osiągania celów edukacyjnych wszystkim uczniom oraz tworzenie przyjaznego środowiska, które ceni i odzwierciedla różnorodność i włączenie.
 • Uczciwość – Kultywowanie w sobie iw innych gotowości i niezłomności do uczciwego i etycznego postępowania
 • Zaangażowanie - Promowanie aktywnego zaangażowania, dociekań intelektualnych i kreatywności, współpracy i partnerstwa społecznego
 • Służba - Dawanie siebie w celu wzmocnienia życia i bogactwa uniwersytetu i wszystkich jego członków, a także większej społeczności

Funkcje kampusu

Kampus Dahlonega

Położony u podnóża gór Blue Ridge, kampus Dahlonega pomaga uczniom wykorzystać ich potencjał od 1873 roku. UNG jest jedną z zaledwie sześciu wyższych uczelni wojskowych w kraju, z prawie 800 kadetami w naszym nagradzanym programie Army ROTC z siedzibą tutaj .

Z ponad 100 klubami na kampusie, a także z Greek Life, sportami stacjonarnymi i zajęciami studenckimi, będziesz mieć wiele sposobów na zaangażowanie się i nawiązanie przyjaźni na kampusie. Z przyjemnością wykorzystasz swój wolny czas, aby skosztować sklepów i restauracji otaczających historyczny rynek miejski lub podziwiać majestatyczne widoki podczas wędrówki jednym z pobliskich szlaków górskich. A kiedy masz ochotę na zabawę w wielkim mieście, jesteśmy tylko godzinę jazdy od Atlanty.

Kampus Gainesville

Dom dla ponad 7500 studentów dojeżdżających do pracy, kampus Gainesville znajduje się około godziny na północ od metra Atlanta, zapewniając wygodny dostęp do atrakcji dużego miasta wraz z mnóstwem lokalnych rozrywek lub po prostu leniwy dzień nad pięknym jeziorem Lanier.

Dzięki swojej lokalizacji jako regionalne centrum opieki zdrowotnej, rolnictwa, handlu detalicznego i innych kluczowych branż, kampus Gainesville ma wyjątkową lokalizację, aby zapewnić dostęp do miejsc pracy i staży w różnych dobrze prosperujących branżach.

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Dahlonega

   82 College Circle Dahlonega, GA 30597, 30533, Dahlonega

  • Gainesville

   3820 Mundy Mill Rd. Oakwood, GA 30566, , Gainesville

   pytania