Keystone logo
University of Pittsburgh Pitt

University of Pittsburgh Pitt

University of Pittsburgh Pitt

Wstęp

W Pitt Business płynnie integrujemy doświadczenia akademickie, zawodowe i międzynarodowe, które są niezbędne do przygotowania studentów do ról w globalnym biznesie. Jesteśmy jedną z najlepszych szkół biznesu w kraju i oferujemy studentom szereg możliwości uczenia się opartych na doświadczeniu.

Jako student Pitt Business Twoja podróż zaczyna się w klasie. Tutaj uczysz się od dwóch rodzajów wspaniałych nauczycieli: światowej sławy wykładowców Pitta i doświadczeń w świecie rzeczywistym. Nasz program Bachelor of Science in Business Administration oferuje siedem kierunków i pięć programów certyfikacyjnych, z których każdy jest uzupełniony szeregiem studiów przypadku, projektów konsultingowych, konkursów przypadków, staży i globalnych doświadczeń.

Misją Wyższej Szkoły Biznesu im. Josepha M. Katza i Wyższej Szkoły Administracji Biznesowej jest tworzenie wiedzy poprzez badania dotyczące zagadnień istotnych dla biznesu i społeczeństwa; przygotować uczniów do tworzenia wartości biznesowej poprzez przemyślane przywództwo i praktykę; oraz promować globalny dialog na temat działań gospodarczych i przedsiębiorczych, które ulepszają społeczeństwo.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,4200, 15260, Pittsburgh

    pytania