Keystone logo
University Of Pula

University Of Pula

University Of Pula

Wstęp

Tożsamości narodowe i ich bogata różnorodność kulturowa w dużej mierze przyczyniają się do rozwoju Puli, postrzeganej jako miasto wielokulturowe i wieloetniczne, zorientowane na europejski styl życia. Zgiełk wszystkich języków świata i liczne wydarzenia kulturalne - festiwale, koncerty, wystawy, a następnie teatry i ośrodki kultury wzbogacą Twoje życie w mieście, którego drzwi zawsze były szeroko otwarte dla każdego. Przyjedź więc do Puli i poznaj piękno i gościnność tego 3000-letniego miasta.

Pula położona jest na południu półwyspu Istria, w przestronnej zatoce otoczonej siedmioma wzgórzami. Dzięki bogatemu dziedzictwu kulturalno-historycznemu, które ma 3000 lat, wspaniałemu wybrzeżu i miłym mieszkańcom, Pula jest najbardziej dojrzałym i najpiękniejszym szczepem winorośli w wielu miejscach na Istrii.

Urokliwe zabytki, takie jak Amfiteatr, Świątynia Augusta, Złota Brama, Teatr Rzymski, Bliźniacza Brama, a także Park Narodowy Brijuni i rezerwat botaniczny Rt Kamenjak ozdobiony pięknymi plażami, mogą zaoferować każdemu studentowi szansę na naukę w sprzyjających warunkach i przeżyć magiczne chwile do zapamiętania na zawsze. Z pewnością zmotywuje Cię do przyjazdu do tego miasta na południu Istrii, również przez dobrze ukształtowane 190-kilometrowe wybrzeże, czyste morze, plaże, które są prawie zadbane lub ukryte przez nietkniętą roślinność dla tych, którzy kocham prywatność. Dziś Pula jest gospodarczym, kulturalnym, komunikacyjnym, medycznym, edukacyjnym, handlowym i częściowo administracyjnym centrum całej Istrii.

Lokalizacje

  • North Little Rock

    West Scenic Drive,3000, 72118, North Little Rock

    pytania