Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Redlands

University of Redlands

University of Redlands

Wstęp

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

139165_RedlandsCampus

© University of Redlands

Prawdziwe doświadczenie Redlands zaczyna się od Ciebie.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać University of Redlands , ale tak naprawdę liczy się tylko jeden: Twój.

University of Redlands to dynamiczny prywatny uniwersytet sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych położony w Imperium Wewnętrznym w Południowej Kalifornii, niedaleko Los Angeles. 2450 studentów Redlands z 45 krajów studiuje w 40 programach licencjackich, z których wiele jest uznawanych w kraju i za granicą. University of Redlands zajmuje 16 miejsce wśród uniwersytetów w zachodnich Stanach Zjednoczonych według US News and World Report. Studenci korzystają z kampusu mieszkaniowego (70% studentów mieszka na terenie kampusu) z ponad 120 organizacjami studenckimi i wskaźnikiem uczestnictwa w studiach za granicą wynoszącym 60%. Małe klasy i piękne położenie w pobliżu plaż Pacyfiku, parków rozrywki Orange County oraz w ciągu godziny od pięciu głównych lotnisk to kolejne atrybuty doświadczenia Redlands. 100% przyjętych studentów zagranicznych otrzymuje stypendium za zasługi (do 31 000 USD rocznie), dostępne są również ograniczone stypendia oparte na potrzebach.

W Redlands będziesz żyć i uczyć się w prawdziwej społeczności oddanych profesorów i zaangażowanych studentów. Łączymy ponadczasową edukację artystyczną i naukową z praktyczną nauką opartą na doświadczeniu, aby stworzyć najbardziej efektywną edukację dla dzisiejszego świata i przyszłości. Dlatego nasi studenci są przyjmowani do najlepszych szkół wyższych i rozpoczynają satysfakcjonujące kariery po ich ukończeniu. Nasi wybitni profesorowie mają interdyscyplinarne wykształcenie, osiągnięcia naukowe, doświadczenie badawcze i rzeczywistą wiedzę w wielu programach. Ale przede wszystkim zależy im na nauczaniu i doradzaniu uczniom.

Historia i tradycje

W 1926 r. Studenci i absolwenci uniwersytetu zebrali się, by ocalić jeden z naszych najbardziej ukochanych symboli dumy - R zbudowany przez studentów wysoko na zboczu pobliskich gór San Bernardino.

„R” z dumą obserwował naszą dolinę i nasz uniwersytet poniżej, dopóki służby leśne USA nie zagroziły jej usunięciem z powodu zakazu reklamy.

Wezwaliśmy urzędników do ponownego rozważenia. Powiedzieliśmy, że to znak lojalności, dumy i historii. Nasze motywy, argumentowaliśmy, „należą do najwyższych, które mogą ozdobić ludzkie serce”.

R został uratowany.

Już w dzieciństwie uniwersytet był miejscem, które ceniło historię i które nigdy się nie zmieniło przez ponad 100 lat.

Od naszego dziedzictwa w służbie społecznej po szanowaną pieśń Och Tamale, celebrujemy szeroką gamę uświęconych tradycjami z zaangażowaniem, które rośnie z każdym pokoleniem.

Szybujemy dzięki sile naszych wspólnych historii.

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

139166_RedlandsStudents

© University of Redlands

Misja

University of Redlands to prywatny, niezależny uniwersytet sztuk wyzwolonych, który zapewnia spersonalizowaną edukację, która pozwala studentom dokonywać oświeconych wyborów.

Redlands kładzie nacisk na dyscyplinę akademicką, różnorodność programów nauczania i innowacyjne nauczanie. Redlands wspiera społeczność uczonych i zachęca do pluralistycznego pojmowania wartości, kwestionując założenia i stereotypy zarówno na zajęciach, jak i podczas zajęć. Edukacja w Redlands wykracza poza szkolenie i obejmuje refleksyjne zrozumienie naszego świata; przechodzi od informacji do wglądu, od wiedzy do znaczenia.

Przyjmując ciekawych intelektualnie studentów z różnych środowisk religijnych, etnicznych, narodowych i społeczno-ekonomicznych, Uniwersytet dąży do rozwijania odpowiedzialnego obywatelstwa w ramach pełnej edukacji. Redlands zachęca do tworzenia atmosfery społeczności z wyjątkową okazją do przywództwa i interakcji uczniów. Pracującym dorosłym Uniwersytet oferuje innowacyjne programy akademickie w dogodnych lokalizacjach i godzinach.

Redlands łączy sztuki wyzwolone i programy zawodowe, studia stosowane i teoretyczne, tradycyjne kierunki i samodzielnie zaprojektowane umowy na ukończenie studiów. Małe klasy umożliwiają każdemu uczniowi udział w dyskusjach klasowych, bliską współpracę z profesorami i otrzymanie szerokiej indywidualnej uwagi. Redlands pozostaje wrażliwy na współczesne trendy w społeczeństwie i zmusza uczniów do zaangażowania się w naukę przez całe życie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Redlands

    University of Redlands 1200 East Colton Ave P.O. Box 3080 Redlands, CA 92373 United States, P.O. Box 3080, Redlands

    pytania