Keystone logo
University of Science and Arts of Oklahoma

University of Science and Arts of Oklahoma

University of Science and Arts of Oklahoma

Wstęp

Świętując ponad sto lat służby jako jedyna publiczna uczelnia sztuk wyzwolonych w Oklahomie, University of Science and Arts of Oklahoma - uznawany w kraju pod względem jakości i wartości - jest uznanym liderem i innowatorem w dziedzinie studiów interdyscyplinarnych.

Podobnie jak najlepsze prywatne uczelnie sztuk wyzwolonych, USAO oferuje małe klasy; wielokrotnie nagradzany wydział; oraz kultura kampusu, która sprzyja włączeniu społecznemu, bliskiej interakcji między wykładowcami i studentami oraz możliwości prowadzenia badań licencjackich. USAO kształci całą osobę, zachęca do rozwoju poprzez służbę publiczną, a nasze zespoły atletyczne rywalizują w 13 sportach NAIA.

Założona w 1908 roku jako Oklahoma College for Women (OCW), była to pierwsza uczelnia utworzona przez pierwszą legislaturę Oklahomy. Jako jedna z zaledwie siedmiu instytucji państwowych z podobnymi misjami, jakie kiedykolwiek utworzono w tym kraju, USAO ma najstarszą oryginalną misję ze wszystkich państwowych szkół wyższych lub uniwersytetów w Oklahomie poza University of Oklahoma. USAO jest także jedyną uczelnią w Oklahomie nazwaną National Historic District w National Register of Historic Places.

OŚWIADCZENIE GŁÓWNEGO PRZEKONANIA

Wierzymy, że najlepszą drogą do sensownego i celowego życia jest edukacja, która integruje wiedzę z wielu dyscyplin, aby przygotować jednostki na miarę XXI wieku.

10 NAJLEPSZYCH CECH WYRÓŻNIAJĄCYCH USAO

 1. USAO oferuje szerokie doświadczenie edukacyjne. Jako jedyny publiczny uniwersytet sztuk wyzwolonych w Oklahomie, USAO zapewnia studentom szerokie doświadczenie edukacyjne, oparte na naukach ścisłych i humanistycznych, które wzmacnia komunikację, krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów.
 2. Zajęcia są zbudowane wokół unikalnego, interdyscyplinarnego rdzenia. Program USAO's Interdisciplinary Studies (IDS) pozostaje dziś równie innowacyjny, jak wtedy, gdy został utworzony 50 lat temu, integrując wiedzę z wielu dyscyplin.
 3. USAO jest pionierem innowacyjnego podejścia do nauczania zespołowego. Nauczanie zespołowe w programie IDS to innowacyjne podejście, które umieszcza dwóch lub więcej profesorów z różnych dyscyplin w klasie, oferując uczniom różne perspektywy i podejścia do tego samego materiału.
 4. Nasza misja przyciąga wysoko wykwalifikowaną kadrę. Prawie 90% wydziałów USAO ma końcowe stopnie naukowe w swojej dziedzinie i żadne zajęcia nie są prowadzone przez asystentów. Członkowie wydziału pochodzą z prestiżowych szkół wyższych z całego kraju.
 5. Małe środowisko kampusu sprzyja relacjom. Limity przyjęć przyczyniają się do tego, że USAO ma stosunek liczby studentów do liczby wykładowców 13: 1, tworząc środowisko, w którym studenci mają dostęp do wykładowców i znają się nawzajem.
 6. Ciekawość jest zachęcana i pielęgnowana. USAO sprzyja środowisku, w którym ciekawość jest podstawą doświadczenia akademickiego, a kreatywność jest normą, a nie wyjątkiem.
 7. Studenci zostają i kończą studia. USAO przyciąga zaciekawionych studentów, którzy rozwijają się w tego rodzaju środowisku i mają tendencję do kończenia studiów z wyższym wskaźnikiem niż większość publicznych uniwersytetów tej wielkości.
 8. Absolwenci odnoszą sukcesy na studiach podyplomowych i stają się liderami w swojej dziedzinie. Studenci USAO odnoszą sukcesy w szkole wyższej i awansują na stanowiska przywódcze w wybranej dziedzinie.
 9. Przeciwstawiamy się powszechnemu przekonaniu, że jakość nie jest dostępna. Z roku na rok USAO jest rozpoznawane w całym kraju ze względu na przystępną cenę, awans społeczną mobilność, a także rygorystyczne podejście akademickie.
 10. USAO pełni niepowtarzalną rolę w państwowym systemie szkolnictwa wyższego. Jako jedyny publiczny uniwersytet sztuk wyzwolonych w Oklahomie, USAO służy wyjątkowemu celowi z misją edukacyjną, która nie jest powielana w państwowym systemie szkolnictwa wyższego.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Chickasha

  West Alabama Avenue,1727, 73018, Chickasha

  pytania