Keystone logo
University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

Wstęp

Założony w 1883 roku Uniwersytet w Sioux Falls, znajduje się w Sioux Falls, Dakota Południowa, jest Chrześcijanin, Liberal Arts University związany z Amerykańskie Kościoły Chrzciciela, USA. USF jest niezależną, nie nastawioną na zysk instytucji.

Dedykowane wydziału celowo integracji wiary i uczenia się, pomagając uczniom odkryć ich kariery powołanie i przygotowanie ich do służenia Bogu i ludzkości. Z 98% stopy placement, nasi absolwenci żyć Kultura USF za motto użytku na ich zawodów, rodzin i społeczności.

Nasi utalentowani profesorowie uczą, doradzają i mentorem studentów. W formacie 14: 1 student-to-wydziału, intymne ustawienia klasie ułatwić wprowadzenie pojęć, do wymiany pomysłów i zachęcanie do stosowania ich przez empirycznej nauki.

Dla dorosłych uczących napędzanych spełnić swoje marzenia, USF oferuje programy dla dorosłych i magisterskich w Internecie i na uczelni, aby pomóc osobom kończą stopni lub zarobić zaawansowanych stopni.

USfwch

W liczbach:

Umieszczenie rate: 98% USF absolwenci znajdują zatrudnienie w wybranych dziedzinach w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły.

Student / Wydział Ratio: 14: 1

Rekrutacja: 1,530 Wszystkich studentów z 34 państw i 11 krajów

Męski-żeński Stosunku do licencjackich: 59% stanowiły kobiety, 41% mężczyzn

Liczba klubów, działalności i organizacji: 100+

Reprezentowane nominały: Luterański, 18%; Chrzciciela, 12%; Katolik, 10%; Metodystyczny, 5%; Niewyznaniowej, 4%; Christian Reformatów, 4%; Presbyterian, 2%; Wesleyan, 3%; Zbory Boże, 1%; Ewangelicki, 2%; and Other / Unknown, 37%

Prime Location: Sioux Falls, ludność 166.700 i 232.879 ludności MSA, jest w "sercu Ameryki" i USF znajduje się w "Sercu Sioux Falls".

sfschool2

MISJA

Uniwersytet w Sioux Falls, Uniwersytecie chrześcijańskiej tradycji sztuk wyzwolonych, kształci studentów na kierunkach humanistycznych, nauk i zawodów. Tradycyjny motto University Kultura dla służby, czyli staramy się promować doskonałość w nauce i rozwoju dojrzałych osób chrześcijańskich w służbie Boga i człowieka w świecie.

Poprzez programy w naukach humanistycznych, nauk i zawodów, Uniwersytet pomaga rozwijać intelektualnie osoby, dostrzec prawdę i rozwój chrześcijańskiego światopoglądu. Jako instytucja chrześcijańskiej USF sprzyja wszystkich członków jej społeczności jak rozwój dojrzałości emocjonalnej, dobrego samopoczucia fizycznego, umiejętności interpersonalnych i wartości, które odzwierciedlają charakter i nauczania Chrystusa.

USF stawia sobie panowanie Jezusa Chrystusa i do integracji wiary biblijnej i uczenia się; to potwierdza, że ​​chrześcijanie są powołani do dzielenia się swoją wiarą z innymi za pośrednictwem życiu serwisu. Uczelnia jest związany z amerykańskich baptystów Kościołów, USA i wita uczniów jakiejkolwiek wiary czy wyznania.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

pytania