Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

Wstęp

University of Southampton Malaysia został otwarty w EduCity (Johor) w październiku 2012 r. Uniwersytet cieszy się globalną reputacją ze względu na doskonałość akademicką i jest członkiem-założycielem Russell Group skupiającej intensywne badania naukowe brytyjskich uniwersytetów.

University of Southampton należy do 100 najlepszych szkół wyższych na świecie. Ranking QS World University Rankings 2021 umieścił University of Southampton 90. wśród globalnych uniwersytetów, dzięki czemu University of Southampton Malaysia jest najlepszym brytyjskim uniwersytetem w Malezji.

Programy oferowane w Southampton Malaysia są wysoko oceniane na całym świecie oraz w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy 1. miejsce w Wielkiej Brytanii w programie inżynierii elektrycznej i elektronicznej (Guardian University Guide, 2021), 4. w dziedzinie inżynierii mechanicznej (The Times i Sunday Times Good University Guide, 2020), na 7. miejscu w dziedzinie aeronautyki i astronautyki (The Complete University Przewodnik, 2021) i numer 11 w dziedzinie informatyki (The Complete University Guide, 2021). Według Guardian University Guide 2020, nasz program biznesowy, zarządzania i marketingu znajduje się również w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii.

Nasi studenci mogą korzystać z tego, co najlepsze z obu światów, studiując w Malezji i Wielkiej Brytanii. Programy inżynieryjne uniwersytetu to programy podzielonego obozu: studenci inżynierii studiują 2 lata w Malezji i 2 lata w Wielkiej Brytanii. Studenci innych programów mogą również ubiegać się o ukończenie studiów w Wielkiej Brytanii, kiedy tylko chcą (dostępne są modele 1 + 2 i 2 + 1).

Studia na University of Southampton Malaysia pozwalają zaoszczędzić do 75% kosztów w porównaniu z ukończeniem programów w Wielkiej Brytanii. Programy inżynierskie w podzielonym kampusie są o 40% tańsze. Nasi studenci inżynierii płacą za studia pierwszego i drugiego roku w Malezji Ringgit (MYR) i korzystają z 20% zniżki, kiedy przenoszą się do Wielkiej Brytanii, aby ukończyć trzeci i czwarty rok. Studenci studiujący programy biznesowe w kampusie w Malezji zaoszczędzą do 60 % kosztu naszego dyplomu w Wielkiej Brytanii, jeśli zdecydują się ukończyć programy w kampusie w Malezji.

Nasi studenci współpracują z wiodącymi na świecie naukowcami, mając dostęp do najnowocześniejszych obiektów i globalnej współpracy. Studenci studiujący w kampusie w Malezji otrzymują te same treści i jakość nauczania, co studenci w Wielkiej Brytanii. Wiele zasobów i udogodnień dostępnych w kampusie w Wielkiej Brytanii jest również ocenianych przez studentów naszego kampusu w Malezji, takich jak biblioteka cyfrowa i seminaria internetowe dotyczące kariery. Nowy kampus w Malezji * obejmuje najnowocześniejsze laboratoria i obiekty, takie jak Dry Research Lab, Design Studio, Computer Science Lab, Thermofluid Lab, Aero Lab i Green Energy Lab. W kampusie w Wielkiej Brytanii zainwestowaliśmy 8 milionów funtów w nasze studia licencjackie i laboratoria projektowe. 98% absolwentów w Southampton było zatrudnionych lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (Graduate Outcome, 2017/18). Nasi niedawni absolwenci podjęli pracę w wiodących światowych firmach, takich jak Dyson, Huawei Malaysia i JP Morgan.

We wrześniu 2021 r. Uniwersytet Southampton w Malezji przywita studentów w naszym nowym kampusie *, części EcoBotanic City w Johor. Nowy wielokondygnacyjny kampus został zbudowany, aby pomieścić do 2000 studentów i oferuje najnowocześniejsze laboratoria, przestrzenie do nauki i rekreacji, zapewniające wyjątkowe wrażenia edukacyjne. Nasi studenci mogą obejrzeć film, zrobić zakupy i nie tylko w wielu obiektach rozrywkowych w wielu centrach handlowych w pobliżu EcoBotanic City. Nasz kampus znajduje się zaledwie 40 minut jazdy od Singapuru. Studenci uniwersytetu lubią również podróżować do Kuala Lumpur lub innych części Malezji na krótkie weekendowe wycieczki z wygodnymi systemami transportu.

* pod warunkiem uzyskania zgody Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego

Lokalizacje

  • Johor Bahru

    No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,, , Johor Bahru

  • Southampton

    Southampton, Wielka Brytania

    pytania