Keystone logo
University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

Wstęp

University of Wisconsin-Eau Claire jest konsekwentnie zaliczany do 10 najlepszych publicznych uniwersytetów na Środkowym Zachodzie i jest uznawany w całym kraju za wysokiej jakości pracowników akademickich i wysoki zwrot z inwestycji. Wśród naszych szeregów są uznani naukowcy i zdobywcy nagród, ludzie, którzy są pasjonatami swoich poszukiwań intelektualnych, krytyczni myśliciele i innowatorzy głęboko zaangażowani w interakcję z otaczającym nas światem i ulepszanie go.

Nasz kampus zapewnia piękne miejsce do życia i nauki. Nasi wykładowcy i pracownicy udzielają wskazówek, inspirują i stanowią wyzwanie, które czyni edukację wyjątkową. Stulecie znakomitych Blugoldów na całym świecie jest dowodem na to, że życie zmienia się i właśnie tutaj rozpoczynają się znaczące kariery.

Nie boimy się przekraczać granic. Na University of Wisconsin-Eau Claire przepisujemy tekst, osiągamy nie do pomyślenia i wymyślamy niewyobrażalne. Wierzymy, że otwarty umysł nie tylko otwiera drzwi, ale także uwalnia blask i transformację. Sercem każdego Blugolda jest współczucie. A kiedy akceptujemy nasze różnice, zmieniamy perspektywę i pracujemy jako zespół, jesteśmy siłą, z którą należy się liczyć - wszystko jest możliwe.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Eau Claire

    Garfield Avenue,105, 54701, Eau Claire

    pytania