Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Wstęp

Bez względu na to skąd pochodzą nasi absolwenci są następne pokolenie obywateli gotowych stworzyć zdrowsze, inteligentniejsze i bardziej żywy sposób życia. Trafiłeś tak daleko. Nie ma żadnych ograniczeń, gdzie pójdziesz stąd.

Ciepłe południowej gościnności. Innowacyjne programy akademickie. Piękne budynki kampusu z uroku starego świata. Komfortowe pomieszczenia. Chcesz wyższe wykształcenie pełne nowych doświadczeń, kursy wyzwanie i przyjaznej wydziału. Jesteś gotowy na coś innego, że czuje się jak w domu - coś wielkiego, że czuje się mały. To udana mieszanka znajdziesz na University of South Carolina.

Położony w samym sercu stanu Karolina Południowa, Uniwersytet Karoliny Południowej jest głównym uniwersytet badawczy, gdzie uczniowie przygotowują się liderów jutra, kreatywne rozwiązanie problemów i innowacyjnych myślicieli.

University of South Carolina lokalizacji daje dostęp do światowej klasy wydarzeń artystycznych, kulturalnych i rozrywkowych, a także rozległe miejsca stażowe w biznesie, opieki zdrowotnej, wytwórstwa i rządu. W obszarze Kolumbia metra, znajdziesz NBC, ABC i CBS oddziałów; szpitale, firmy farmaceutyczne i ubezpieczeniowe; non-profit, firmy tworzenie stron internetowych, kancelarie prawne, agencje reklamowe i międzynarodowe korporacje takie jak Citibank, Honeywell, International Paper, Trane, Michelin, Pirelli kabli i Bose, między innymi, którzy zapraszamy do zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego.

W odległości spaceru od kampusu, można skosztować wspaniałych restauracji jak Groucho lub Wczoraj, wraz z nocnych i zabawy butików i sklepów w okolicy Five Points. Cool Beans, lokalnie własnością spot kawy, często służy jako nocnych studiów spotkania. Albo spróbuj galerie wysokiej klasy i restauracji na całym Congaree Vista. Próbki naszych teatrów, kin, festiwale sąsiedztwie, targowiskach, koncerty plenerowe, zoo i ogród botaniczny Riverbanks, obszary rzeźby publicznej, galerie sztuki i muzea. Następnie spróbuj odkryte przygody, takie jak spływy kajakowe, wędkarstwo i kajakarstwo na Columbii trzech rzek i chodzenie, bieganie, jazda na rowerze lub wędrówki w naszych parkach i Greenways.

University of South Carolina jest

Założona w 1801 roku 32,971 Wszystkich studentów 270.000 dumnymi absolwentów mieszkających na całym świecie Uczniowie ze wszystkich 50 stanów i ponad 100 krajach # 52 Top Uniwersytet publiczny (US News and World Report, 2016) 47 W skali kraju w rankingu programów # 1 studia International Business Program (US News and World Report, 2016) # 43 Najlepsze licencjackie Programy biznesowe ( US News and World Report, 2016)

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Columbia

    1705 College Street, 7th Floor Columbia, SC 29208, 29208, Columbia

pytania