Keystone logo
Upper Iowa University

Upper Iowa University

Upper Iowa University

Wstęp

O UIU

Od 1857 roku Upper Iowa University przygotowuje studentów do odniesienia sukcesu - w klasie i na świecie. Ta bogata historia w połączeniu z misją skoncentrowaną na studentach, stworzyła trampolinę dla UIU, aby stać się uznanym innowatorem w oferowaniu akredytowanych programów wysokiej jakości poprzez elastyczne, wielokrotne systemy dostarczania, w tym internetowe i samodzielne badania.

Od naszego kampusu Fayette do naszych amerykańskich centrów, naszych międzynarodowych centrów do naszych ośrodków wojskowych, UIU ma ludzi, którzy pomagają ci odnieść sukces.

Dzięki naszym historiom sukcesu studentów dowiesz się, w jaki sposób inni skorzystali z edukacji UIU - i zaczniesz rozumieć istotne zalety, jakie edukacja UIU może wnieść do Twojego życia, a ostatecznie do życia członków Twojej rodziny.

78644_78540_buildingwithstudents1.jpg

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Fayette

    605 Washington Street, 52142, Fayette

  • Hong Kong

    Upper Iowa University (Hong Kong Campus), 3/F, Max Share Centre, 373 King’s Road, North Point, Hong Kong, , Hong Kong

    pytania