Keystone logo
UPSAT

UPSAT

UPSAT

Wstęp

UPSAT , prywatny wydział nauk o zdrowiu, został założony w 2001 roku. Jest pionierem paramedycznej edukacji uniwersyteckiej w Tunezji.

UPSAT jest pierwszą prywatną paramedyczną instytucją szkolnictwa wyższego, która została uznana przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych oraz Ministerstwo Zdrowia.

Wydział elitarny, UPSAT jest uznawany za doskonałość kształcenia akademickiego i wysoki poziom kwalifikacji jego absolwentów.

Ze względu na rozgłos, wysokiej jakości szkolenia, które zapewnia, gwarantują zatrudnienie absolwentów w Tunezji i za granicą.Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário


Poprzez integrację „Honoris”, pierwszej panafrykańskiej sieci prywatnych uniwersytetów, UPSAT przybiera międzynarodową skalę, co pozwala mu utrzymać kurs na doskonałości.

Wkład sieci Honoris znajduje odzwierciedlenie w modernizacji narzędzi i technik nauczania, dywersyfikacji treści szkoleniowych oraz integracji nowych umiejętności przedsiębiorczych, cyfrowych i komunikacyjnych.

Wszystko po to, aby być w zgodzie z międzynarodowymi standardami i przygotować naszych absolwentów do wymagań krajowego i międzynarodowego rynku pracy.

UPSAT powodzeniem UPSAT swoją misję poprzez grupy wybranych i zredukowanych studentów, bogate nauczanie łączące praktykę szpitalną i praktyczną pracę z wykładami, wydział wysokiego szczebla, unikalne w Afryce centrum medyczne.

Centrum ma manekiny o wysokiej wierności i zespół wysoko wykwalifikowanych trenerów.

Za pośrednictwem tego centrum UPSAT oferuje tym studentom możliwość skonsolidowania ich szkolenia na poziomie proceduralnym oraz planu know-how i know-how.

UPSAT prowadzi szkolenia w trzech instytucjach uniwersyteckich zlokalizowanych w centrum trzech głównych nadmorskich miast Tunezji: Tunis, Sousse i Sfax.

Wszystkie trzy wydziały są akredytowane przez ministerstwa nadzoru i wszystkie specjalizują się w dziedzinie nauk i technik paramedycznych.

Każde z tych miast, skąpane w basenie Morza Śródziemnego, reprezentuje swoją historią i przeszłością tygiel cywilizacji oraz mieszanie się kultur i religii w młodej, tolerancyjnej i otwartej Tunezji, w której współistnieją synagogi, katedry i meczety.

misja

Zaangażowani w jakość, UPSAT nieustannie UPSAT do szkolenia najlepszych standardów, pracowników służby zdrowia z UPSAT umiejętnościami i zdolnych do łatwej integracji zmian w praktyce i rozwoju ich zawodów.

wizja

UPSAT dąży do tego, aby być flagowym, paramedycznym szkolnictwem wyższym z Afryki, otwartym na międzynarodowe, dostosowującym się do zmian i spełniającym wymagania sektora.

Nasze wartości

125753_nosvaleurs.png

Zaleta UPSAT

1. Dyplomy zatwierdzone i przyjęte w równoważności

UPSAT jest uznawany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, a także przez Ministerstwo Zdrowia, przyjął system LMD od początku 2010 roku. UPSAT wybiera swoich studentów spośród licencjatów i wydawane przez niego dyplomy są uznawane za równoważne .

2. Otwarcie międzynarodowe

Poprzez integrację „ Honoris ”, pierwszej panafrykańskiej sieci prywatnych uniwersytetów, UPSAT ma skalę międzynarodową, która pozwala mu utrzymać kurs na doskonałości .

3. Trening umiejętności

Naszym celem jest umożliwienie młodym absolwentom szybkiego przejścia na siłę roboczą i łatwej integracji obwodu opieki zdrowotnej.

4. Wykwalifikowany i uważny zespół administracyjny

Pracownicy naukowi i eksperci o udokumentowanym doświadczeniu w dziedzinie szkolnictwa wyższego i zdrowia. Ich misją jest przyjmowanie , doradzanie i wspieranie ucznia przez całą jego karierę.

5. Właściwy organ edukacyjny

Nasze instytucje zatrudniają kadrę nauczycielską z większością profesorów uniwersytecko-szpitalnych , w tym kierowników ubezpieczonych specjalności. Doświadczeni ratownicy medyczni wnoszą swoje doświadczenie i praktyczną wiedzę, aby przygotować absolwentów do środowiska społeczno-zawodowego.

6. Nowoczesne i dostosowane przestrzenie

UPSAT oferuje swoim studentom nowoczesną infrastrukturę, wyposażoną w środki technologiczne i specjalistyczne laboratoria promujące inteligencję zbiorową i współpracę.

7. Unikalne centrum symulacji medycznych w Afryce

Centrum symulacji medycznych sieci Honoris jest wyposażone w technologie pozwalające na quasi-rzeczywiste sytuacje.

8. Ścisły nadzór podczas staży

Nasi studenci bardzo wcześnie korzystają z profesjonalnej sytuacji w uniwersyteckich ośrodkach szpitalnych i klinikach związanych z naszymi instytucjami poprzez konwencje.

9. Nagradzające doświadczenie

Bogaty program działań wewnętrznych i dodatkowych muros uzupełnia oficjalne programy. Program ten obejmuje wizyty, warsztaty, dni szkoleniowe , sesje informacyjne, seminaria i wyjazdy studyjne.

10. Wskaźniki sukcesu przekraczające 95%

Roczna liczba absolwentów i wskaźniki ukończenia studiów przekraczające 95% zapisów.

125755_people-woman-coffee-meeting.jpg

Początkowe fotografie / Pexels

Zakłady

UPSAT Tunis

 • Utworzony w 2005 r. W Tunisie, kapitał polityczny, administracyjny i gospodarczy,

 • Zaimplementowano w centrum miasta w pobliżu Medical Simulation Center,

 • Uzgodniono z największymi szpitalami uniwersyteckimi i klinikami w pobliżu,

 • Posiada laboratoria wyposażone według specjalizacji,

 • Apele do koordynatorów pedagogicznych, luminariów w dziedzinie szpital-uniwersytet i wykwalifikowanego wydziału paramedycznego,

 • Ponad 1158 absolwentów od momentu powstania.

 • Stopnie przyznane:
  • Licencjonowanie: Anestezja Resuscytacja, Fizjoterapia, Optyka i okulary, Ortopedia, Pielęgniarstwo i obrazowanie oraz Radioterapia.
  • Mistrz: Zaawansowany pod względem wieku, niepełnosprawności i aktywności fizycznej.

Pracownicy dydaktyczni UPSAT Tunis

59
Profesorowie uniwersyteccy
30
Asystenci szpitali uniwersyteckich
13
Profesorowie szkolnictwa wyższego i wykładowcy
11
Asystenci i asystenci mistrzów
20
Lekarze i farmaceuci
45
Pracownicy służby zdrowia

UPSAT Sousse

Założona w 2002 r. W uniwersyteckim mieście Sousse, w obiektach położonych w centrum miasta niedaleko szpitali uniwersyteckich i klinik, z którymi jest związana konwencjami, UPSAT jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego specjalizującą się w szkoleniach paramedycznych. W 2002 r. Jako pierwszy został uznany za taki przez dwa ministerstwa, a mianowicie Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego. Od tego czasu kilku absolwentów weszło na rynek pracy w Tunezji lub za granicą .
Naszym celem jest umożliwienie młodym absolwentom szybkiego przejścia na siłę roboczą i łatwej integracji w obwodzie opieki zdrowotnej.

UPSAT oferuje swoim studentom nowoczesną infrastrukturę dostosowaną do wymagań wysokiej jakości edukacji: przestronne, przewiewne i klimatyzowane sale lekcyjne, wyspecjalizowane laboratoria bogato i odpowiednio wyposażone, aby sprostać potrzebom praktycznych zajęć oraz biblioteka zapewniona w referencje działają w specjalistycznych czasopismach. Oferuje im także środowisko internetowe do badania i przygotowania osobistej pracy powierzonej im przez nauczycieli.

UPSAT dydaktyczny UPSAT Sousse

37
Profesorowie uniwersyteccy
24
Asystenci szpitali uniwersyteckich
6
Profesorowie szkolnictwa wyższego i wykładowcy
6
Asystenci i asystenci mistrzów
13
Lekarze i farmaceuci
32
Pracownicy służby zdrowia

UPSAT Sfax

Utworzony w 2007 roku w Sfax, stolicy południowej Tunezji, wydział nauk medycznych sfax znajduje się w pobliżu dwóch szpitali uniwersyteckich w mieście, mianowicie chu hedi chaker i chu habib bourguiba. Wydział zawarł umowy partnerskie z:

 • Niektóre prywatne kliniki

 • Medyczne centrum symulacji tunis

 • Regionalny szpital w Mahres

 • Medyczno-sportowe centrum SFAX

 • Centrum utrudnień motorycznych sfax

 • Podstawowy ośrodek opieki SFAX

UPSAT dydaktyczny UPSAT Sfax

34
Profesorowie uniwersyteccy
24
Asystenci szpitali uniwersyteckich
2
Profesorowie szkolnictwa wyższego i wykładowcy
3
Asystenci i asystenci mistrzów
6
Lekarze i farmaceuci
28
Pracownicy służby zdrowia

Lokalizacje

 • Tunis

  38, rue de Cologne, Lafayette, 1002, Tunis

 • Sousse

  Rue du Commandant Bejaoui, Sousse, 4000, Sousse

  • Sfax

   Km 0.5, الكلية الخاصة للعلوم شبه الطبية، Route Manzel Chaker, Sfax 3000, Tunisia, 3000, Sfax

   pytania