Keystone logo
University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

Wstęp

Zatroszczyć się o swoją przyszłość. Zostań Bull.

Na USF Sarasota-Manatee uważamy, spersonalizowane podejście do uczenia się robi różnicę. Po dołączeniu do naszej społeczności, jesteś czymś więcej niż tylko innego studenta. Skupiamy się na każdym etapie drogi: Twoje odkrycia, twój wzrost, swoich marzeń.

Punkty Pride

92 procent naszych absolwentów są "bardzo zadowolonych" lub "zadowolonych" z ich doświadczenia. Istnieje ponad 30 klubów studenckich i organizacji, w tym Wioślarstwo. Nasi studenci korzystają indywidualną edukację stosunku do studenta wydziału-13: 1. Istnieje ponad 17.000 absolwentów w okolicy. Kluczem Siesta, naród numer jeden plaży jest zaledwie kilka minut jazdy od kampusu. 8 z 10 USFSM wydziału posiadają najwyższy stopień w swojej dziedzinie. USFSM oferuje ponad 100 staży i badawczych możliwości dla studentów. USF Sarasota-Manatee ma ponad 300 pracowników, którzy pomagają służyć rejestracji na 2.041.

Znajdź swoją pasję.

Może to być Bulls Country, ale nie jesteśmy typowym stadzie. Dostosowujemy ścieżek edukacyjnych do celów i zainteresowań każdego studenta. Wiemy, że każdy po nazwie i mamy ugruntowaną system wsparcia dedykowanego do sukcesu - nawet po zakończeniu początkowego.

Spacer z Bulls.

Proponujemy Państwu prawdziwy sens miejscu z malowniczym kampusie wzdłuż Sarasota Bay. Ale nie wierz nam na słowo - rozmawiać z rówieśnikami na otwartym domu lub kampusu wycieczkę! Poznaj nasze hale, obraz siebie w naszych klasach i spełniają obecnych studentów i wykładowców, aby zobaczyć, dlaczego tak wielu zakochać się USFSM.

Zwiedzać okolice.

Aktualnie znajduje się w samym sercu Sarasota i Manatee powiatów, gdzie nigdy nie brakuje rzeczy do zrobienia i miejsc do zwiedzania. Między światowej sławy plaże, na szczeblu krajowym uznanych organizacji, na świeżym powietrzu, obfitych nocnych i najlepsza w sztukach i rozrywki - wszystko w ciągu kilku mil od kampusu - USFSM oferuje znacznie więcej niż tradycyjne kampusie rodzinnej.

Zacznij swoje badania.

Program Biologia USFSM wykorzystuje off-site laboratoria znajdujące się Mote Marine Laboratory. Ucz się od profesjonalnych badaczy i naukowców, aby uzyskać rzeczywistego świata, praktyczne doświadczenia.

Bądź innowacyjny.

Mając nadzieję, że angażują się w branży hotelarskiej? Stać się liderem w hotelarstwo i turystyka, wykorzystując Kulinarnego Innovation Lab USFSM, centrum nauczania state-of-the-art w Lakewood Ranch.

Lokalizacje

  • Sarasota

    8350 N. Tamiami Trail , FL 34243, Sarasota

pytania