Keystone logo
UTSA - The University of Texas at San Antonio

UTSA - The University of Texas at San Antonio

UTSA - The University of Texas at San Antonio

Wstęp

University of Texas w San Antonio to wielokulturowa instytucja zajmująca się odkrywaniem, zrzeszająca ponad 34 000 studentów. Jest to największy uniwersytet w regionie metropolitalnym San Antonio z czterema kampusami w całym mieście.

University of Texas w San Antonio poświęca się rozwojowi wiedzy poprzez badania i odkrycia, nauczanie i uczenie się, zaangażowanie społeczności i usługi publiczne. Jako instytucja zapewniająca dostęp i doskonałość, University of Texas w San Antonio obejmuje wielokulturowe tradycje i służy jako centrum zasobów intelektualnych i kreatywnych, a także katalizator rozwoju społeczno-gospodarczego i komercjalizacji własności intelektualnej - dla Teksasu, narodu i świata .

University of Texas w San Antonio, hiszpańskojęzyczna instytucja obsługująca, położona w globalnym mieście, które od wieków jest skrzyżowaniem ludzi i kultur, ceni różnorodność i integrację we wszystkich aspektach życia uniwersyteckiego. Jako instytucja wyraźnie założona w celu wspierania edukacji meksykańskich Amerykanów i innych niedostatecznie rozwiniętych społeczności, nasza uczelnia jest zobowiązana do zakończenia pokoleń dyskryminacji i nierówności. University of Texas w San Antonio, czołowy publiczny uniwersytet badawczy, wspiera doskonałość akademicką poprzez społeczność dialogu, odkryć i innowacji, która obejmuje wyjątkowość każdego głosu.

Lokalizacje

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    pytania