Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Wstęp

University of Wisconsin-Madison to krajowa potęga, jeśli chodzi o edukację i badania językowe. Uczelnia regularnie oferuje naukę w ponad 60 językach w ciągu roku, w tym ponad 45 języków, które są regularnie nauczane w ciągu roku akademickiego oraz ponad 20 dodatkowych języków, których uczy się latem przez Intensive Summer Language Institutes Wisconsin.

Nauka języków jest kluczowym elementem Wisconsin Experience, przygotowującym studentów Uniwersytetu Wisconsin-Madison do zostania wybitnymi liderami zaangażowanymi lokalnie, w kraju i na całym świecie. W rzeczywistości University of Wisconsin-Madison ma więcej studentów, którzy studiują w języku innym niż angielski, niż jakikolwiek inny uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, jeśli wziąć pod uwagę pierwsze i drugie kierunki.

Nasz oddany wydział na wydziałach języków, literatur, lingwistyki i kultury Uniwersytetu Wisconsin-Madison, a także powiązany z uniwersyteckimi ośrodkami studiów międzynarodowych i regionalnych, to światowej sławy uczeni z doświadczeniem badawczym obejmującym cały świat.

Lokalizacje

  • Madison

    Madison, Stany Zjednoczone

    pytania