Keystone logo
Valdosta State University

Valdosta State University

Valdosta State University

Wstęp

Witamy w stanie Valdosta, wszechstronnym uniwersytecie - co oznacza, że oferujemy stopnie naukowe, licencjackie, magisterskie i doktoranckie - który obsługuje serce Georgii Południowej w jednym z największych miast.

Uwielbiamy palmy, żywe dęby, fontanny i słoneczne dni na trawniku przed domem. Nasi studenci uwielbiają praktyczne doświadczenie, indywidualne interakcje z wykładowcami i wyjątkowe doświadczenia, takie jak studia licencjackie na Florida Keys. Położony zaledwie piętnaście minut powyżej granicy stanu Floryda, Valdosta State University oferuje czesne dla mieszkańców Florydy, Południowej Karoliny, Alabamy i Tennessee.

Stan Valdosta oferuje to, co najlepsze z obu światów - rozległe możliwości akademickie, kulturalne i społeczne dużego uniwersytetu oraz małe klasy i osobistą opiekę, jaką zapewniają mniejsze instytucje.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Valdosta

    North Patterson Street,1500, 31698, Valdosta

    pytania