Keystone logo
Vatel Argentina

Vatel Argentina

Vatel Argentina

Wstęp

Międzynarodowa szkoła hotelarska

Znajduje się na Paragwajskiej ulicy w 1867 roku, kilka metrów od symbolicznej alei Santa Fe i placu Rodriguez Peña. sieci metra, autobusów i pociągów.

119098_foto-ba-1-rtivut.jpg

Buenos Aires jest stolicą gospodarczą, kulturalną i polityczną Republiki Argentyńskiej

Jest uznawany na całym świecie jako kulturalna stolica Ameryki Łacińskiej z szeroką ofertą dla wszystkich smaków. To także miasto, które otrzymuje największą liczbę zagranicznych studentów szacowane na 25 000.

Stolica ma około 3 milionów mieszkańców, podczas gdy Wielki Buenos Aires ma 12 milionów mieszkańców i wyjątkową ofertę hotelową na kontynencie z obecnością głównych międzynarodowych sieci oraz hoteli uznanych regionalnie i na całym świecie.

Średnio 30% naszych studentów pochodzi z zagranicy, z ponad 15 różnych krajów.

119099_foto-ba-2-gwse6w.jpg

Kadrę pedagogiczną tworzą uznani specjaliści z argentyńskiej branży hotelarskiej, którzy przekazują studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także wiedzę doświadczalną, uzyskaną dzięki ich rozległej karierze zawodowej.

Ważne jest również podkreślenie, że w Vatel promujemy bardzo ważne szkolenie poznawcze dla osobistego i zawodowego rozwoju uczniów, dlatego umiejętności takie jak szacunek, dyscyplina, umiejętność bycia i bycia oraz osobistej prezentacji.

Umiędzynarodowienie jest podstawowym punktem w tworzeniu Vatela. Program Marco Polo, Best Innovation in a Academic Program, umożliwia studentom Vatel Buenos Aires studiowanie drugiego roku w innym instytucie Vatel na świecie. Są również częścią sieci, która nie przestaje rosnąć, obecnie sieć Vatel ma 9000 studentów i 35 000 absolwentów w kontakcie dzięki portalowi VatelAlumni

Z bardzo konkurencyjnym i aktualnym planem akademickim, Vatel Argentina oferuje podwójny dyplom argentyński / francuski, który gwarantuje szybkie profesjonalne wstawienie:

  • Higher Degree in International Hotel Administration - MEC Argentina
  • Bachelor Degree in International Hotel Management - Francja

Nasza misja: przygotuj młodych ludzi do rozwoju w międzynarodowej gościnności

Jak wytrenować nowe pokolenia, aby otworzyć się na świat i odnieść sukces w hotelowej karierze w branży hotelarskiej, turystycznej i luksusowej?

Vatel, wiodąca na świecie koncepcja nauczania od czasu jej powstania 35 lat temu

W Vatel przygotowujemy przyszłych menedżerów międzynarodowego hotelu i turystyki.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu kampusy Vatel na świecie otrzymują 7 000 studentów studiujących międzynarodowe hotele z tą samą filozofią opartą na stosowaniu w hotelach tego, czego uczą się w klasie.

Studiowanie hoteli: sukces 29 000 absolwentów, których nazywamy Vatéliens, potwierdza ich rozwój pracy w najbardziej prestiżowych hotelach na świecie. Roczne statystyki pokazują, że 80% z nich będzie pracować w międzynarodowej branży hotelarskiej jako dyrektor generalny sieci hoteli lub hoteli, dyrektor operacyjny, kierownik działu, kierownik ds. Handlowych i sprzedaży, marketing, kadry, dyrektor finansowy, Kierownicy działów, Recepcja, Żywność i napoje, Public Relations, Organizacja imprez ... Pozostałe 20% zostanie opracowane w innych sektorach działalności, takich jak branża luksusowa, która poszukuje profilu absolwenta.

Wszystko to tworzy dynamiczną, solidną i bardzo użyteczną sieć zarówno dla studenta poszukującego stażu, jak i dla ostatniego absolwenta w poszukiwaniu pracy w kraju lub w wybranym mieście.

Jako pierwsza na świecie grupa szkoleniowa w hotelarstwie i administracji turystycznej, Vatel oferuje dziś wszystkie warunki, aby otworzyć się na świat i odnieść sukces w karierze zawodowej.

Lokalizacje

  • 1867, 1121

    Paraguay,1867, C1121, 1867, 1121

pytania