Keystone logo
Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Wstęp

Studenci Vatel w Rwandzie ukończą prestiżowy, uznany na całym świecie dyplom, zapewniając im szeroki wachlarz ekscytujących możliwości kariery w międzynarodowej branży hotelarskiej w Afryce, Azji, Ameryce i Europie. Innowacyjne podejście Vatel wyposaża ich w wiedzę i umiejętności do pełnienia ról na wysokim szczeblu po ukończeniu studiów, zapewniając praktyczne ćwiczenia szkoleniowe i staże przemysłowe w trakcie trwania trzyletniego programu studiów.

Studiuj w Kigali w Rwandzie

Rwanda znajduje się w sercu regionu Afryki Wschodniej i Środkowej. Ze względu na progresywne zarządzanie tym krajem i przyjazny dla biznesu klimat inwestycyjny, Rwanda odnotowała ogromny postęp w ciągu ostatnich 20 lat. Dzisiaj Rwanda znajduje się w pierwszej dziesiątce najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie.

Stolica Kigali jest uważana za jedno z najpiękniejszych miast w Afryce. Położony pośród łagodnych wzgórz, z zadbanymi trawnikami i nieskazitelnymi, wysadzanymi palmami alejkami, Kigali cieszy się również opinią jednego z najczystszych i najbardziej zielonych miast na świecie.

To młode i dynamiczne miasto szybko staje się centrum dla osób podróżujących w interesach, gospodarzem dużych konferencji, zjazdów i wystaw. Jest także przeznaczony dla wysokiej klasy podróżników ekoturystycznych, którzy przybywają do miasta przed połączeniem się z parkami narodowymi w innych częściach kraju.

Kigali ma dużą populację studentów i jest idealnym miejscem do życia i nauki w czystym, bezpiecznym i uporządkowanym środowisku.

Rwanda jest atrakcyjnym miejscem ekoturystycznym i została sklasyfikowana jako trzeci najbardziej zielony kraj na świecie według World Travel Guide. Bogata różnorodność biologiczna kraju obejmuje majestatyczne goryle górskie na północy, potężne lwy, okazałe słonie i wdzięczną żyrafę na wschodzie, najstarsze lasy deszczowe w Afryce i panoramiczne plantacje herbaty na południu, a także malownicze brzegi wzdłuż pięknych turkusowych wód jeziora Kivu na zachodzie .

126645_shutterstock_441108568.jpg

Vater, A Global Network of Hospitality Management Schools and Alumni

Vatel ma 50 szkół zarządzania gościnnością w Europie, w obu Amerykach, w Azji i Afryce. Dzielą tę samą misję: przygotowywanie młodszych pokoleń do budowania swojej przyszłości zawodowej w międzynarodowych branżach hotelarsko-turystycznych.

Vatel postanowił:

 • Naucz techniki zarządzania oparte na dwóch wiekach historii w branży hotelarskiej, oparte na wysokiej jakości usługach i zadowoleniu klientów. Dotyczy to wszystkich aspektów kulturowych klientów, od kraju, w którym znajduje się hotel, po personel w nim zatrudniony.
 • Przekazuj francuską sztukę gościnności, uznaną na całym świecie jako znak jakości, dobrego smaku i doskonałości.
 • Naucz francuskiego we wszystkich krajach niefrancuskojęzycznych, w których działa nasza grupa.

Mamy obecnie 35 000 absolwentów, którzy pracują na całym świecie i którzy z dumą nazywają siebie Vateliens i pracują w najpiękniejszych hotelach na ziemi.

Vatel wchodzi na rynek międzynarodowy

Na początku XXI wieku, 20 lat po otwarciu pierwszej szkoły Vatel we Francji, wszystkie międzynarodowe czynniki rozwoju były gotowe: nasza koncepcja edukacyjna oparta na postępowym i kontrolowanym połączeniu teorii i doświadczenia zawodowego została udowodniona; jest trwały i gotowy do wprowadzenia za granicę. Od tego czasu powstały nowe kampusy w Europie, Azji, obu Amerykach i Afryce.

Sieć szkół Vatel, zlokalizowana na czterech kontynentach, stanowi pierwszą światową grupę szkół biznesu w zakresie hotelarstwa i zarządzania turystyką, wybraną przez profesjonalistów na najlepszą szkołę zarządzania hotelarstwem.

Duch Vatel, wartości na całe życie

Sukces Vatel opiera się na pięciu filarach. Na całym świecie nasi wykładowcy nauczyli się:

 • mają głębokie więzi ze swoimi uczniami.
 • stworzyć dynamiczne warunki uczenia się.
 • przekazać swoją wiedzę i umiejętności.
 • wprowadzić pojęcie właściwego postępowania we wszystkich sytuacjach.
 • utrzymują bliskie relacje ze specjalistami pracującymi na stanowiskach kierowniczych hoteli i turystyki.

Zespoły dydaktyczne Grupy Vatel składają się w równej mierze z profesorów z uniwersytetów i specjalistów, którzy wyrobili sobie markę w swoich dziedzinach.

Lokalizacje

 • Kigali City

  KN 29 Street,16, , Kigali City

pytania