Keystone logo
VIA University College

VIA University College

VIA University College

Wstęp

VIA University College to największa i najbardziej międzynarodowa uczelnia uniwersytecka w Danii – znana również jako uniwersytet nauk stosowanych – z łączną liczbą 19 000 studentów, z czego 3500 to studenci zagraniczni z całego świata.

Nasza koncentracja na innowacjach i przedsiębiorczości zapewniła nam nagrodę jako wiodącej duńskiej uczelni w zakresie przedsiębiorczości w latach 2014, 2018 i 2019.

Obejmujemy region środkowej Danii w sumie ośmioma nowoczesnymi kampusami, z których wszystkie charakteryzują się dynamicznym i interdyscyplinarnym środowiskiem, w którym studenci spotykają się na różnych programach i wydziałach.

VIA oferuje różnorodne programy studiów angielskich z zakresu biznesu, budownictwa, projektowania i inżynierii.

14355_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_19.jpg

Akredytacja

VIA jest certyfikowanym posiadaczem karty ERASMUS+. Jesteśmy członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) i posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Chińskiej Republiki Ludowej. VIA jest również jedyną w Danii instytucją akredytowaną przez Chartered Institute of Architectural Technologists (CIAT).

Inny styl nauczania

Skandynawskie podejście do szkolnictwa wyższego jest głęboko zakorzenione w zawodach, do jakich szkolimy naszych absolwentów.

Studenci poznają najnowsze teorie i metody, uczestniczą w działaniach badawczych i innowacyjnych oraz zdobywają praktyczne doświadczenie poprzez praktyczne szkolenia.

Zachęcamy studentów do zaangażowania i wymiany pomysłów z łatwym dostępem do wykładowców i pracowników. Oferujemy zajęcia kameralne, szkolenia symulacyjne oraz e-learning.

<img class=" image-element " title=" "src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/14350_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_14.jpg "" />

Dołącz do naszego wirtualnego domu otwartego

Dwa razy w roku VIA University College oferuje Ci możliwość korzystania z domu otwartego, ponieważ zapraszamy Cię do wirtualnego spotkania z naszymi studentami, pracownikami i instytucjami.Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o VIA , naszych programach i zadać wszelkie pytania dotyczące możliwości studiowania, finansów lub życia w Danii.Odwiedź pl. VIA .dk/wirtualny-otwarty-dom

14349_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_4.jpgLokalizacje

 • Herning

  VIA University College Campus Herning Birk Centerpark 5 DK-7400 Herning Denmark, 7400, Herning

  • Horsens

   VIA University College Campus Horsens Chr. M. Oestergaards Vej 4 DK-8700 Horsens Denmark, 8700, Horsens

   • Aarhus

    VIA University College Campus Aarhus C Ceresbyen nr. 24 DK-8000 Aarhus C, 8000, Aarhus

    pytania