Keystone logo
Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Wstęp

Wiodący uniwersytet kraju

Wietnamski Uniwersytet Narodowy w Hanoi (VNU) jest pierwszym nowoczesnym uniwersytetem, jaki kiedykolwiek powstał w kraju i jednym z dwóch krajowych uniwersytetów w Wietnamie. Po raz pierwszy założony jako University of Indochina w 1906 roku, VNU przeszedł różne etapy rozwoju, aby stać się największym kompleksowym centrum szkolnictwa wyższego i badań w Wietnamie. Każdego roku VNU produkuje ponad 5000 studiów licencjackich, 2400 magisterskich i 200 doktorów kończących ponad 110 programów licencjackich, 121 programów magisterskich i 112 programów doktoranckich w zakresie nauk przyrodniczych, technologii, ekonomii, nauk społecznych i humanistycznych, edukacji i studiów zagranicznych itp. .

Wietnamski Uniwersytet Narodowy, Hanoi zajmuje specjalną pozycję w wietnamskim systemie szkolnictwa wyższego z dużą autonomią w organizacji, zgodnie ze specjalnym rozporządzeniem ogłoszonym przez premiera.

124329_Rankings.jpg

Międzynarodowe centrum VNU dla studentów i naukowców

Międzynarodowa Szkoła - Wietnamski Uniwersytet Narodowy w Hanoi (VNU-IS), założona w lipcu 2002 r., Jest jedną z pierwszych instytucji szkolnictwa wyższego, która oferuje wspólne międzynarodowe programy szkoleniowe.

Od momentu powstania VNU-IS odnotował niezwykły rozwój zarówno pod względem zakresu szkolenia, jak i jakości. Szkoła organizuje obecnie 8 stacjonarnych studiów licencjackich (w tym 5 programów z dyplomami przyznanymi przez VNU i 3 programy z dyplomami przyznanymi przez zagraniczne uniwersytety) oraz 5 wspólnych międzynarodowych programów dla absolwentów prowadzonych w języku angielskim.

Programy akademickie w VNU-IS są zaprojektowane tak, aby studenci mogli w pełni wykorzystać swój potencjał, a tym samym odnieść sukces w prawdziwym świecie. Współpracując z ponad 40 uniwersytetami na całym świecie, VNU-IS ma duże doświadczenie w przyjmowaniu międzynarodowych profesorów wizytujących i studentów z Europy, Ameryki, Afryki i Azji, a także w budowaniu międzynarodowego środowiska. Nasza społeczność profesorów i studentów obejmuje bogatą mieszankę kultur. Ta różnorodność dodaje energii i głębi, świeżego zrozumienia i szerokiej perspektywy naszemu środowisku. Klasy średniej wielkości w VNUIS zapewniają również przyjazną atmosferę i bardzo osobisty poziom wsparcia dla uczniów.

162387_DSC_04831.jpg

162384_vnuis-001.jpg

148184_DPT0186611.jpg

162381_SVtotnghiep.jpg

162385_69614181_3158301240865584_8925509706915512320_o.jpg

162386_DPT04747-22.jpg

Dlaczego warto wybrać VNU - IS

Edukacja wysokiej jakości

W VNU - IS naszym celem jest zapewnienie uczniom jak najszerszej oferty edukacyjnej, a także praktycznego doświadczenia w celu poszerzenia ich zakresu umiejętności i umiejętności. Ponadto VNU-IS zobowiązuje się do oferowania studentom możliwości odkrywania i sprawdzania się w dziedzinie badań akademickich, wspieranych przez doświadczonych opiekunów, którzy wprowadzają ich w najlepszą metodologię podejścia i rozwoju w celu naukowego przeprowadzenia najbardziej różnorodnych i angażujących badań.

Doskonałe usługi wsparcia dla studentów zagranicznych

VNU-IS zawsze stara się zapewnić studentom zagranicznym możliwie najlepsze doświadczenia edukacyjne. Dostępne usługi oferowane studentom zagranicznym obejmują wniosek wizowy, organizację zakwaterowania, a także szczegółowe wskazówki, jak dostosować się do zupełnie nowego środowiska. Ponadto czekają na Ciebie porady psychologiczne, orientacja zawodowa, rozwój umiejętności miękkich, programy wymiany międzynarodowej i różnorodność zajęć!

Szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych i przyjazne środowisko

W VNU-IS możesz realizować swoje osobiste zainteresowania, nawiązywać przyjaźń na całe życie i cieszyć się ekscytacją życia uniwersyteckiego w tak szybko poruszającym się tysiącletnim mieście, w którym spotykają się starożytny i współczesny Wietnam. VNU-IS ma obecnie 10 różnych klubów studenckich, więc możesz swobodnie dołączyć do tego, który najbardziej Ci odpowiada, podczas gdy środowisko anglojęzyczne pomaga Ci poczuć się jak w domu.

Lokalizacje

 • Hanoi

  C & E Building, Hacinco Student village, no.79 Nguy Nhu Kon Tum street, , Hanoi

  • Hanoi

   G7 & G8 Building, 144 Xuan Thuy street, 100000, Hanoi

   • Hanoi

    Kieu Mai street, Phuc Dien Ward, , Hanoi

    pytania