Keystone logo
Visible Music College

Visible Music College

Visible Music College

Wstęp

Wizja

Widoczne Muzyka College jest globalną, duchowa społeczność muzyków, techników, specjalistów biznesowych oraz pedagogów pełniących służbę Kościołowi i społeczeństwu naszej zbiorowej energii i talentu, wspieranie środowiska kreatywności, kultu i innowacji w przedsięwzięciach artystycznych dla chwały Boga.

MISJA

Widoczne Muzyka College szkoli i wyposaża muzyków, techników i profesjonalistów w rzemiośle i chrześcijańskiego charakteru, do skutecznego doręczania w przemyśle muzycznym i w Kościele.

DUCHOWE | profesjonalne | AKADEMICKI.

Widoczne Muzyka College jest na skrzyżowaniu duchowy, zawodowych i akademickich. Nasze trzy programy stopień licencjata oferują rygorystyczne wykształcenie w branży muzycznej, produkcji muzycznej i muzyki, wyposażanie naszych uczniów do efektywnej służby w przemyśle muzycznym i Kościoła. Wierzymy, że chrześcijańscy muzycy, producenci, menedżerów i specjalistów z branży muszą być równie dobrze rozwinięta w tych trzech obszarach, aby osiągnąć sukces w życiu, karierze i służby. Nasze celowo małe społeczności artysta skupia się na zrównoważonym wzroście duchowym, zawodowego i akademickiego.

GLOBAL

Unikalne w szkolnictwie wyższym

Rozpoczęty w Memphis, w stanie Tennessee w 2000 roku, wizja Visible Muzycznej Kolegium jest unikatowa w szkolnictwie wyższym. Koncentruje się na tworzeniu małych, zamierzone społeczności artystów na całym świecie podkreślają, że wzrost w trzech kluczowych obszarach: duchowe, zawodowych i akademickich.

Widoczne rozszerzona do Chicago i Dallas w 2014 roku oraz w 2015 roku jako część prezes i założyciel Kena Steorts' 2020 × 2020 wizji - 20 miejsc w 20 miastach obsługujących 2,020 studentów w 2020 r. Od Sarah Simmons (NBC The Voice) do indie ulubieńcami Carolina Story Widoczne absolwenci są na wykresach, w studio i co wpływ w Kościele.

akademicki Przegląd

Widoczne Muzyka College jest zintegrowanym doświadczenie trening że wyzwania studentom rozwijać duchowo, zawodowo i naukowo podczas akredytowanego programu licencjat. Każdy program studiów obejmuje rdzeń z kursów Biblii, teologii i duszpasterstwa. Integralność duchowością studenta jest fundamentalne dla rozwoju zawodowego, jak informuje Pismo jak odnosić się do Stwórcy i Jego stworzenia, szczególnie jak należy odpowiedzieć na zaproszenie Stwórcy do przemyślany, kreatywny i modlitewnego zaangażowania w przemyśle muzycznym i Kościoła , Zarówno rozwój duchowy i zawodowy są podkreślane przez rygorystyczny kolegium poziomu nauczania.

Filozoficznie, „Dlaczego” (duchowość) poprzedza "jaki zawód) i „Jak” (pracownicy naukowi), Wszystkie trzy obszary wzrostu są reprezentowane w imieniu Kolegium:

Widoczne Muzyka College

 • Duchowy
 • Profesjonalny
 • Akademicki

Zintegrowany trening jest doświadczane przez zanurzenie i inwestycji.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Memphis

  200 Madison Ave , 38103, Memphis

  • twitter
  • facebook
  • youtube
  • instagram

pytania