Keystone logo
Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

Wstęp

College jest czymś więcej niż tylko stopniu. Jest to inwestycja w przyszłość.

Sztuki wyzwolone otrzymasz w Wartburgu pozwala nie tylko zdobyć umiejętności wymaganych od wybranego kierunku studiów, ale również umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do zbadania etyki podejmowania decyzji i zaangażowania społeczności, skutecznej komunikacji, kompetencji kulturowej, i współpraca.

Nasza misja

Wartburg College jest dedykowany do trudnych i pielęgnowaniu uczniów do życia przywództwa i służby jako porywający ekspresją ich wiary i nauki.

Nasza tożsamość

Wartburg College jest Liberal Arts College of Lutheran Church (ELCA). Nie trzeba być luterański, ani nawet chrześcijaninem, aby docenić drogę wykształcenie Wartburg pomoże Ci odkryć sens i cel swojego życia.

Wiele uczelni działa od wspólnego wyznania lub wyznaniem wiary, gdzie wiara jest nałożona. Inne uczelnie zachować wiarę od życia społecznego całkowicie. Na Wartburg College, używamy Lutheran podejście do edukacji, która buduje społeczność wokół żywej i integracyjnego rozmowie wiary i nauki.

Martin Luther, który wywołał reformacji w 1517 roku, był zarówno pastor i profesor uniwersytetu. Walczył z większych zagadnień życia i jak wiara może naprawdę zmienić świat wokół nas. Z powodu naszej perspektywy teologicznej luterańskiego, chcemy również zmagać się z tych wielkich pytań podczas pracy za pośrednictwem swoich czterech lat w Wartburgu. Zapraszamy i zachęcamy rozmowy z ludźmi z różnych środowisk iz różnej perspektywy duchowe. Z kolei, dowiesz się więcej o swoich własnych przekonań i wartości.

Odkryj swoje powołanie

Wartburg College pomaga uczniom odkryć i twierdzą, że ich powołania łączenia ich naukę z wiarą i wartościami, ich zrozumienie siebie i swoich darów, ich spojrzenie na życie i przyszłość, a także możliwości uczestniczenia w kościele, wspólnocie i szerszego społeczeństwa w celowy i sensowne sposoby.

Fakty naukowe

Średnia wielkość grupy: 17 Stosunek studenta wydziału: 11: 1 Pełny etat wykładowcy: 104 Miejsce wydziału z najwyższego stopnia w dyscyplinie: 99% Obdarzony pozycji wydziału: 2 wybitnych krzesła, fotele, 11 obdarzone 1 wyróżniające profesury, 4 obdarzone profesury.

Najpopularniejsze Majors

1 Business Administration 2 Biologia 3 Edukacja elementarna 4 Dziennikarstwo i komunikacja 5 Edukacji Muzycznej

Międzynarodowe uznanie

Jeden z pięciu uczelni, aby otrzymać inauguracyjny Higher Education Civic Engagement nagrodę w centrum Waszyngtonu na usługi-learning i zaangażowania społeczności. W skali kraju sklasyfikowany przez Carnegie Foundation for Advancement of Teaching jako jedna z 12 szkół, które wyłącznie matur sprzyjać empirycznej nauki i zaangażowania społeczności. Nazwany osiem razy z rzędu do prezydenta Higher Education Community Service Honor Roll, trzy razy "z wyróżnieniem" w uznaniu wysiłków wolontariuszy przez studentów Wartburg. Jeden z sześciu uczelni Iowa zawarte w 2014-15 Kolegiów rozróżnienia, który rozpoznaje szkół, które wykazały ich poświęcenie "zaangażowanych studentów, wielką naukę, żywe wspólnoty i pomyślne wyniki." Wartburg zajęła 16 miejsce w kraju w badaniu krótkoterminowym za granicą w 2014 roku Open Doors raportu, przeprowadzonego we współpracy z amerykańskim Departamentem Stanu Biura Spraw edukacyjnych i kulturalnych. Zawarte w najlepszych uczelniach humanistycznych Washington miesięcznych w rankingu za jego wkład do dobra publicznego poprzez społecznej mobilności, badań i usług. Laureat NetImpact za 2012 "Małe kroki, Wielkie Wygrane wyzwanie" krajową konkurencję między uczelniach nagradzanie działań społecznych i środowiskowych. Miejsce w Princeton Review jako jeden z najlepszych uczelni w regionie środkowo-wschodnim. Tagi Petersona Top Kolegiów Nauki wśród 200 szkół z wybitnych programów w dziedzinie nauki i matematyki. Jeden z dwóch uczelni w stanie Iowa, aby być uznanym w kraju przez Krajową Radę Akredytacji Edukacji Nauczycieli w swoim programie edukacji elementarnej. Wśród tej pierwszej warstwy Najlepszego Narodowego Liberal Arts College według rankingu US News and World Report. Miejsce nr 7 wśród krajowych uniwersytetów i uczelni humanistycznych przez nas News and World Report jako "overperformer" stóp dyplomowych dla studentów z rodzin o niskich dochodach. Zawarte w "najlepsze uczelnie" rankingu Pieniądze Magazine. Program Wartburg "Wspólnota Budowniczych" został nagrodzony MacJannet Global Citizenship.

Absolwent w ciągu czterech lat!

Czym jest Graduation rate?

To może być bardzo mylące pojęcie. Zasadniczo, jest to odsetek uczniów, którzy rzeczywiście zakończyć stopień w danej instytucji. Większość raportów on-line pojawi się 6-letni kurs dyplomowy, który jest odsetek studentów dziennych otrzymał tytuł licencjata w ciągu sześciu lat, która stała się średnia długość wykształceniem licencjackim na wielu uniwersytetach. To nie jest prawda Wartburg College.

93% naszych absolwentów ukończyli stopni w ciągu czterech lat. Spośród studentów studiów stacjonarnych, którzy rozpoczęli w Wartburgu, 63% zakończy swój stopień w Wartburgu, która jest uważana za bardzo wysoka stopa procentowa zakończenia studiów. W ciągu ostatnich 10 lat, Wartburg miał ukończenia ceny tak wysokie, jak 70%.

Dlaczego porównania pięć lat w szkołach państwowych do czterech lat w Wartburgu?

W rzeczywistości dla wielu studentów jest to zajmie cztery i pół do pięciu lat lub więcej, aby uzyskać stopień naukowy w szkole państwowej, według statystyk krajowych. W Wartburg, 93 procent naszych absolwentów zakończyć ich stopnia w ciągu czterech lat.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

pytania