Keystone logo
Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

Wstęp

Założona w 1905 roku Williams School of Commerce, Economics and Politics wyróżnia się wśród swoich rówieśników - oferując edukację biznesową w ramach szerszego programu nauczania sztuk wyzwolonych. W rzeczywistości Waszyngton i Lee jest jedyną uczelnią sztuk wyzwolonych na najwyższym poziomie w Stanach Zjednoczonych, która ubiegała się o akredytowaną w kraju szkołę handlową. Williams School jest w pełni akredytowana przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) od 1927 r. Wyniki studentów Uniwersytetu Waszyngtońskiego i Lee są dostępne w The Office of Institutional Effectiveness.

Szkoła jest prowadzona przez Crawford Family Dean Rob Straughan i ma 50 pełnoetatowych członków wydziału, którzy uczą na wydziałach rachunkowości i finansów, administracji biznesowej, ekonomii i polityki, a także szeregu interdyscyplinarnych programów, takich jak studia środowiskowe, ubóstwo oraz studia nad możliwościami człowieka oraz studia nad kobietami i płcią. Szkoła Williams jest dumnym domem dla Connolly Center for Entrepreneurship.

Williams School dotyczy większości studentów Uniwersytetu Waszyngtońskiego i Lee, niezależnie od kierunku. Około 40 procent studentów z Waszyngtonu i Lee zdecyduje się na specjalizację w jednej z czterech dyscyplin w Williams School, ale nawet ci, którzy specjalizują się w dyscyplinie w College, będą uczęszczać na zajęcia ogólne lub fakultatywne w Williams School.

Lokalizacje

  • Lexington

    204 W. Washington St., 24450, Lexington

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania