Keystone logo
Webster University Greece

Webster University Greece

Webster University Greece

Wstęp

Dlaczego Webster Athens?

Webster Athens wnosi do Grecji to, co najlepsze w amerykańskiej edukacji. Jesteśmy jedynym w pełni posiadanym i kontrolowanym (akademickim i finansowym) kampusem amerykańskiego uniwersytetu w Grecji.

Zabierz swoją edukację za granicę i weź udział w naszych ambitnych i pożądanych programach stworzonych, aby zapewnić elastyczność i wygodę niezbędną do odniesienia sukcesu w dzisiejszym świecie.

Ponadto nasze klasy są małe, więc nasz wydział zapewni Ci indywidualną opiekę i opiekę mentora, który wniesie wiedzę z życia codziennego do sal lekcyjnych.

Jakość edukacji

Dołącz do naszej społeczności uznawanej na całym świecie jako dostępna i akredytowana instytucja.

Elastyczne i niedrogie opcje

Zrównoważyć obowiązki zawodowe i życiowe dzięki zajęciom zaprojektowanym dla współczesnych studentów.

Perspektywa międzynarodowa

Skorzystaj z okazji i przeżyj jedyną w swoim rodzaju przygodę akademicką o wysokiej jakości.

athens, caryatid, greece

Wiadomość od naszego rektora i dyrektora zarządzającego

„Mamy nadzieję, że nasi uczniowie i absolwenci, dzięki etosowi i filotimo, zainspirują innych do życia z godnością, prawością i współczuciem”.

Vasilis J. Botopoulos

Rektor i Dyrektor Zarządzający

Nasza misja i wartości

Misja

Webster University, instytucja o światowym zasięgu, zapewnia wysokiej jakości doświadczenia edukacyjne, które przekształcają studentów w globalne obywatelstwo i indywidualną doskonałość.

Wizja

Naszą wizją jest bycie czołowym międzynarodowym uniwersytetem z siedzibą w USA, wyznaczającym odrębny standard edukacji globalnej. Wizja ta jest zbudowana na fundamencie doskonałości w nauczaniu i wzmocniona międzynarodową perspektywą, która sprzyja dialogowi, szacunkowi i zrozumieniu ponad granicami i między narodami.

Działania edukacyjne wspierające tę wizję wychodzą naprzeciw potrzebom i wzbogacają globalną mieszankę uczniów w stale rosnącej sieci uczniów pragnących uzyskać edukację w USA w różnych częściach świata. Instytucja zobowiązuje się do oferowania tym studentom wyraźnie osobistego doświadczenia i budowania zasobów niezbędnych do realizacji tej wizji. Działania instytucji kształtują nasze podstawowe wartości.

Świętujemy stulecie doskonałości akademickiej

W 1915 roku siostry z Loretto miały odważną wizję założenia uniwersytetu, który przyjmowałby i kształcił tylko kobiety. Pierwsza klasa, w której uczęszczało do szkoły pięciu studentów, liczyła tylko dwie kobiety.

Dziś nasz główny kampus wygląda zupełnie inaczej niż ponad sto lat temu - a nawet inny niż wtedy, gdy w 1983 roku przemianowano go na Webster University.

Obecnie Uniwersytet angażuje tysiące osób mieszkających i pracujących na całym świecie, honorując dziedzictwo Sióstr Loretto w dążeniu do doskonałości akademickiej, równości i globalnego obywatelstwa.

Życie w Webster Athens

Zanurz się w niezapomnianym otoczeniu

Odkryj wspierającą społeczność i spersonalizowane doświadczenie edukacyjne w Webster Athens. Nasz kampus, który znajduje się w malowniczej okolicy Plaka, ma dobrze wyposażone sale lekcyjne, bibliotekę, pracownię komputerową, kawiarnię i biura pracownicze, których celem jest poszerzenie doświadczeń uniwersyteckich.

Doświadczenie Webster Athens

Po otwarciu drzwi naszej Uczelni w 2014 r., Pozostaliśmy po spuściźnie witania studentów z całego świata.

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić niezrównaną akademicką przygodę, od mieszkań na kampusie po szeroką gamę wydarzeń i zajęć przeznaczonych do rozrywki.

Doceniamy perspektywę międzykulturową

Niezależnie od tego, czy zapisujesz się jako student pierwszego roku, student studiów za granicą, czy też jako doktorant, jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy środowisko społecznościowe, które priorytetowo traktuje Twoją edukację.

Więcej informacji można znaleźć w naszym Webster International Viewbook .

145273_pexels-photo-3184407.jpeg

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Athens

    9 Ipitou Street, 10557, Athens

    pytania