Keystone logo
Wekerle Business School

Wekerle Business School

Wekerle Business School

Wstęp

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie tylko wysoce profesjonalna i otwarta edukacja, która zawiera silne poczucie etyki i odpowiedzialności, pozwala pozostać konkurencyjnym.

Edukacja WBS, z powodzeniem integrując różne kultury, umożliwia uczniom stawienie czoła nowym wyzwaniom w dowolnym miejscu na świecie, pomagając im w ten sposób wykorzystać ich prawdziwy potencjał.

WBS uważa, że priorytetem numer jeden jest to, że studenci i pracownicy, niezależnie od wieku i pochodzenia, pochodzenia etnicznego lub innego, są zachęcani do wyruszenia w podróż polegającą na uczeniu się przez całe życie i samorozwoju poprzez naukę, badania i wysiłki akademickie.

Doprowadzi to do poprawy jakości życia, przyczyniając się jednocześnie do szkolenia bardziej elastycznej i lepiej przygotowanej siły roboczej. Jesteśmy głęboko przekonani, że struktura naszych programów powinna być zorientowana na praktykę, oparta na doświadczeniu zawodowym oraz starannie opracowanych studiach przypadków, odzwierciedlających realia rynkowe. Przyczynia się to do rozwoju umiejętności rozwiązywania problemów, komunikacji i prezentacji naszych uczniów, a także do zwiększenia ich możliwości zatrudnienia.

Dzięki wkładowi naszych usług i naszemu aktywnemu udziałowi w krajowym życiu naukowym i akademickim WBS cieszy się zaufaniem i uznaniem lokalnej społeczności i szerszej publiczności. Uważamy, że jest to niezwykle ważne i bardzo to cenimy. Na tym tle nadal będziemy pozytywną kulturową i intelektualną siłą w całej społeczności. Jesteśmy dumni z naszej filozofii, która zakłada, że edukacja jest usługą kompleksową. Nasze zorientowane na studenta podejście można doświadczyć w przyjemnym środowisku edukacyjnym i wzbogacającym życie studentów z najnowocześniejszą technologią, podczas gdy wybitna i uznana kadra nauczycielska korzysta z aktualnych metodologii i wysokiej jakości materiałów szkoleniowych.

Ostatecznym celem szkoły jest kształcenie przyszłych liderów przy jednoczesnym obdarzaniu ich pragnieniem wiedzy i inspirowaniu ich do dążenia do doskonałości zawodowej i ludzkiej.

Dlaczego WBS?

 • Nasi nauczyciele i wykładowcy to uznani profesjonaliści, którzy udowodnili swoje umiejętności i przygotowanie zawodowe w różnych dziedzinach biznesu i badań naukowych.
 • Nasi wykładowcy gości z ich międzynarodowej reputacji uczynić lekcje bardziej kolorowe z ich szczególnego wkładu.
 • Regularnie organizujemy wieczory zawodowe, podczas których menedżerowie czołowych firm dzielą się osobistym doświadczeniem ze swoich dziedzin.
 • Dzięki naszym WBS Biuro Karier doktoranci zazwyczaj znaleźć pracę w swoim zawodzie w ciągu trzech miesięcy, co jest niezwykle wysoki wskaźnik.
 • Nasze zorientowane na studentów kierownictwo i samorząd uczniowski przywiązują szczególną wagę do włączania barwnych i przydatnych programów kulturalnych do życia uczniów w szkole: dla naszych uczniów dostępne są wizyty na wystawach sztuki, przedstawieniach teatralnych i różnych innych wysokiej jakości programach.
 • Szkolenia informatyczne odbywają się w nowoczesnych salach dydaktycznych spełniających najwyższe standardy.
 • Oferujemy praktyczne środowisko szkoleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
 • Zapewniamy naszym studentom bezpłatny dostęp do internetu w bibliotece studenckiej i stołówce. Na terenie całej szkoły jest bezpłatny dostęp do sieci WIFI.
 • Budynek naszej szkoły znajduje się w samym sercu miasta , niedaleko Corvin-negyed, gdzie znajduje się wiele sklepów i kawiarni.
 • Budapeszt to nie tylko piękne miasto położone w sercu Europy, ale dzięki udanemu programowi szczepień stał się również naprawdę bezpiecznym miejscem do studiowania , w którym koszty życia są bardziej rozsądne niż w innych miastach UE.
 • Stypendia są dostępne dla najlepszych członków społeczności akademickiej.
 • Studenci mogą uczęszczać na kursy przygotowawcze z języka angielskiego i matematyki ekonomicznej . Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz naszą stronę główną.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Budapest

  H-1083 Budapest, Jázmin utca 10., , Budapest

  pytania