Keystone logo
Wesley College

Wesley College

Wesley College

Wstęp

Założona w 1873 roku jako szkoła przygotowawcza Wesley College jest związana przymierzem ze Zjednoczonym Kościołem Metodystów. College oferuje 30 licencjatów, czterech współpracowników i tytuły magisterskie w zakresie pielęgniarstwa, terapii zajęciowej, edukacji, zarządzania biznesem i nauk o środowisku w wielowyznaniowym, wielokulturowym otoczeniu kampusu.

Wesley College i jego obiekty sportowe znajdują się na 50 akrach w historycznym Dover w stanie Delaware. Dover jest stolicą pierwszego stanu w kraju i liczy 35 000 mieszkańców. Kampus znajduje się w głównym osiedlu mieszkaniowym Dover, gdzie sklepy i banki znajdują się w odległości krótkiego spaceru, a centra handlowe znajdują się w niewielkiej odległości.

Oprócz tego, że jest miejscem wielu przedrewolucyjnych budynków i miejsc, Dover jest także siedzibą Dover Air Force Base i Dover Downs International Speedway, na której odbywają się dwa doroczne wyścigi NASCAR. Miasto ma wiele znakomitych lokali gastronomicznych, jak również szeroki wybór restauracji szybkiej obsługi. Owoce morza są specjalnością miasta ze względu na bliskość zatok Delaware i Chesapeake oraz Oceanu Atlantyckiego. Do Nowego Jorku, Baltimore, Filadelfii i Waszyngtonu można dojechać z kampusu w ciągu dwóch do trzech godzin.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Dover

    North State Street,120, 19901, Dover

    pytania