Keystone logo
West Texas A&M University

West Texas A&M University

West Texas A&M University

Wstęp

W społeczności rodzinnej West Texas A&M University (WTAMU) znajdziesz grupę osób, które cenią przede wszystkim nauczanie na naszym kampusie i wpływ, jaki edukacja ma na aspiracje życiowe naszych studentów. To zapewnienie wykracza poza wydział i przenika każdy aspekt życia kampusu. Nasi wykładowcy i pracownicy dbają o studentów i dostrzegają ich możliwości poprzez naukę i zaangażowanie.

Wszyscy sumiennie pracujemy nad wzmocnieniem procesu edukacyjnego i upewniamy się, że każda aktywność wspiera doskonałe nauczanie. Z tym zaangażowaniem wiąże się determinacja w odkrywaniu, studiowaniu, tworzeniu i dzieleniu się spostrzeżeniami, które stanowią podstawę procesu uczenia się. Dlatego uważamy, że naukowe i twórcze osiągnięcia WTAMU i naszych wykładowców, studentów i pracowników są nieocenione w procesie uczenia się.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Canyon

    4th Avenue,2501, 79016, Canyon

    pytania